Okresní žákovská liga začne v prosinci


Hráči žákovského týmu FbC Go-Go H.Týn se konečně dočkají prvního soutěžního utkání. První kolo okresní žákovské ligy, která bude probíhat v hale SOU a SOŠ H.Týn, je naplánováno na sobotu 18. prosince. Tým žáků FbC Go-Go sice vznikl již v říjnu roku 2002 s tím, že žákovská liga bude probíhat v následujícím roce (tj. podzim 2003 – jaro 2004). To se však nepodařilo zrealizovat, jelikož se do připravované soutěže nepřihlásil dostatečný počet týmů.

Naši mladí florbalisté během této doby nejen že plně trénovali, ale také se zúčastnili tří turnajů, které byly součástí turnajů dospělých (Go-Go Cup, Bier Boys Cup a Profiko Cup), a také odehráli dvě přátelská utkání (a to s žáky SKP Domažlice a Bier Boys Meclov). Do letošní sezóny se zatím přihlásily čtyři týmy – FbC Go-Go, Bier Boys Meclov, Kapr Team Postřekov a SKP Domažlice. Jsou připravena čtyři hrací kola a to na tyto dny: 18.12., 15.1., 5.3. a 26.3.

Tímto bych chtěl pozvat diváky na zápasy našich mladých nadějí, kteří tímto mohou podpořit jejich snahu a pomoci jim tak k lepším výsledkům. Chtěl bych také pozvat do našich řad pozvat všechny chlapce i dívky narozené v roce ´89 a mladší. Tréninky žáků probíhají v hale SOU a SOŠ H.Týn každou sobotu a to od 15.00 do 16.00 hodin. Zároveň bych chtěl popřát svým svěřencům mnoho úspěchů a radosti ze hry nejen v nadcházejícím soutěžním ročníku