Žákovské a dívčí týmy GO-GO

FbC Go-Go dívky

Letos vstoupily naše dívky do své první soutěže. Jelikož holky již několik měsíců poctivě trénují, hledali trenéři také pro ně nějakou soutěž. Samozřejmostí je, že naše holky budou hrát žákovskou florbalovou ligu, kterou pořádá náš klub a jejíž všechny kola se budou hrát v hala v Horšovském Týně. Krom této ligy jsme přihlášeni i do BLMF pro ženy a Chotěšovské žákovské ligy.

10.11.2007 vyrazil náš dívčí tým na první kolo BLMFd do Plzně. Tréma byla patrná, vždyť zatím jediným jejich soupeřem byli kluci z naší přípravky. Na klidu nepřidalo ani vědomí, že náš tým je v této soutěži věkově nejmladší. Své soupeřky z Koterova holky uklidnily hned před vstupem na palubovku, kdy na otázku: „holky kolik je Vám let“ odpověděly: „12 až 13“, „ no holky tak nám je 25 až 35“. „Prckové“ (přezdívka kterou náš tým dostal) odehráli tento den 5 zápasů. Bohužel ani jeden neoslavily výhrou, ale všem ukázaly že bojovnost a týmový duch jim určitě nechybí .Jako divák z hlediště chci i věřit slovům fanoušků soupeřů: „Ti prckové je tady za 2 až 3 roky budou všechny vodit.“

Co nás ještě čeká do konce roku 2007.
24.11 2007 zápas snů - maminky holek a kluků z Go-Go proti FbC Go-Go dívčí tým
8.12.2007 BLMFd Plzeň
15.12.2007 GO-GO žákovská liga

 

FbC Go-Go starší žáci

Naši kluci začali soutěž 16.11.2007. To nastoupili na svá první utkání v Chotětovské lize. Zde odehráli remízu s Chotěšovem A 4:4 a s Dobřany A 4:4. Ooba týmy pak porazili v samostatných nájezdech. Jelikož v této soutěži patří tito naši první soupeři mezi favority, tak trenéři kluků začínají trošku pošilhávat po stupních vítězů. Soutěž je ale dlouhá a kluci musí ještě hodně zamakat, aby tento sen splnili.

Většina tohoto týmu dostává šance reprezentovat náš klub i v mužské soutěži. Muži Go-Gs jsou přihlášeni do 3 soutěží a protože se tyto soutěže různě prolínají, dostávají v Chodské lize příležitost starší žáci.

Kluci budou hrát ještě ligu starších žáků pořádanou naším klubem. První kolo je plánováno na 2.12.2007.

 

FbC Go-Go mladší žáci (přípravka)

Naši nejmladší na svůj první zápas v tomto roce stále čekají. Jejich soupeřem by měli být, v lize v Horšovském Týně, nejmladší žáci Jiskry Domažlice. Aby si co nejvíce zahráli, zařadili jsme je také do soutěže mladších žáků i přesto, že věkem patří ještě mezi elévy a někteří do přípravky.

2.12 je tedy čekají dva zápasy proti Jiskře Domažlice a 15.12.2007
První kolo mladších žáků zde v hale v Horšovském Týně.
14.12 první kolo mladších žáků v chotěšovské lize.

Stále ještě hledáme soutěž kde by naši kluci mohli porovnat síly se stejně starými soupeři. Zkoušíme se dostat do ligy přípravek do Prahy, kde ČFbU (Česká florbalová unie) pořádá turnaje pro takto malé hráče. V současné době je do této soutěže přihlášeno 9 týmu z celé republiky a my doufáme, že nás ještě pro tento ročník přiberou.