Týmy GO-GA v předešlém měsíci 17.2 až 17.3.2008

Muži

17.2.2008 sehráli naši muži další zápas v oficielní soutěži ČFBU, kdy v domažlické sportovní hale změřili síly s týmem Diablo Aš. Tento tým patří mezi ty silnější v soutěži a proto naše vítězství 3:2 potěšilo i početnou skupinu fanoušků na tribuně.

23.2.2008 hráli muži dopoledne dva zápasy BLMF v Nezvěsticích a poté se rychle přesouvali do Domažlic, kde náš tým čekali odehrát 3 zápasy chodské ligy. Jelikož byla ještě docela vysoká naděje postoupit do play-off chodské ligy, snažili jsme se na tato utkání dostat co nejvíce hráčů ze základní sestavy pro ČFBU a BLMF.

Po vítězství v Nezvěsticích 9:8 nad SKN Plzeň a remíze 2:2 s FBC Košutka Plzeň se muži rychle přesunuli do Domažlic, naštěstí se již nemuseli zdržovat převlékáním do dresů a doplněni o některé čerstvé síly porazili v prvním utkání Postřekov 5:2. Ve druhém podlehli Tlumačovu 0:5 a ve třetím 2:4 Koutu.

1.3. a 2.3. nás čekal v sobotu jeden zápas ČfBU ve Stochově a v neděli 2 zápasy v Chebu. Ze Stochova jsme se přesunuli rovnou do Chebu, kde jsme přespali na ubytovně nedaleko sportovní haly, tím jsme předešli brzkém nedělnímu vstávání a odjezdu ráno před 6.00 hodinou z Horšovského Týna.

V sobotním zápase proti Cobře Radnice jsme si od první třetiny drželi jednogólový náskok a zaslouženě jsme vyhráli 3:2. V neděli nás v prvním zápase čekal Hurican Karlovy Vary. Do třetí třetiny jsme nastupovali s náskokem dvou gólů, ale pak jsem udělali několik chyb a před koncem zápasu jsme rázem prohrávali o jeden. V poslední minutě jsme dali všechny síly do útoku a soupeř nás potrestal dalším gólem.
Fbc GO-GO Horšovský Týn – Hurican Karlovy Vary 3:5. Ve třetím zápase nás čekal Sokol Sokolov, kterému jsme podlehli 1:4.

8.4.2008 čekalo muže poslední kolo chodské ligy. Pokud bychom chtěli postoupit do play-off potřebovali jsme body ze všech tří zápasů. Po výhře nad Lucky 4:3 a 3:2 nad Jiskrou Domažlice už stačilo jen porazit znova Jiskru a bylo by play-off v kapse. GO-GO se v tomto posledním zápase ujelo vedení gólem z hole Míry Kopeckého, ale záhy rozhodčí zjistili, že jsme ho zapomněli napsat do zápisu o utkání. Tento hráč dostal červenou kartu - vyloučení do konce utkání + 5-ti minutový trest. V této přesilovce Jiskra zápas srovnala a GO-GO prohrálo 1:3.

16.4. předposlední kolo BLMF. V tomto kole GO-GO porazilo tým FB Radobytčice 7:2 a uhrálo remízu s Granitem Plzeň 1:1. Tím si zajistilo první místo v 2. lize BLMF a přímý postup do 1.ligy BLMF.

Dívky

Naše holky vyrazily 23.2. do Plzně na další kolo BLMF. Zde odehrály 4 zápasy. Milým překvapením byla určitě remíza 2:2 s Notorfloricem B. V dalších zápasech podlehly naše dívky ženám z TJ Sokol Skvrňany 0:3, z FBC Dino Plzeň 0:5 a z SK Notorfloric Plzeň A 3:5.

9.3. odehrály 3 zápasy v naší žákovské regionální lize. Kdy podlehly Staňkovu 0:4 a 1:3 a Chotěšovu 1:4.

Starší žáci

24.2 porazili v RŽFL Vejprnice 4:2 a Blížejov 9:6. Tímto se tento den posunuli na 6 místo, které zaručuje postup do play-off této soutěže.

16.3 se klukům podařilo porazit Chotěšov 5:4 a pak v těžkém utkání ještě po samostatných nájezdech Staňkov 7:6. Tím se posunuli na průběžné 5-té místo v tabulce. Což by snad již mělo stačit na konečné dobré umístění a možnost zahrát si play-off této soutěže, jejíž všechna kola se hrají u nás v Horšovském Týně.

Přípravka

Naši nejmenší se opět zapojili do bojů v lize mladších žáků. Kde ve 3. kole 9.3. porazili Blížejov 3:2 a poté podlehli Chotěšovu 0:3.

11.3. odehráli přátelské utkání s přípravkou Jiskry Domažlic, kterou porazili 12:1.

Nyní se poctivě připravují na svá premiérová utkání v soutěži přípravek pod hlavičkou ČFBU.