Go-Go bojuje o play-off


I po pátém a šestém dvoukole jsou horšovskotýnští florbalisté blízko postupu do play off Chodské florbalové ligy. Tam postoupí šest družstev z deseti. Hráči Go-Go týmu ztrácejí po polovině soutěže 2 body na postup, ale v době, kdy Zpravodaj bude na pultech obchodů, bude již zřejmě rozhodnuto. Sedmé a osmé kolo již bude odehráno a důležité body rozděleny.

5. dvoukolo připravilo našim hráčům těžké chvíle proti Pitbulům z Tlumačova, nad kterými v historii ještě nikdy nevyhráli. Ani duely hrané 29.1. nebyly výjimkou. V prvém případě vyhráli tlumačovští 7:2, v druhém 7:3. V tomto kole se nám postup velice vzdáli. Oba zápasy jsme nezvládli hlavně takticky a o vítězství soupeře rozhodovaly naše chyby. Jediným kladem těchto zápasů byl debut Karla Eichlera, který si připsal 3 kanadské body a poprvé v ročníku se trefil do branky i Standa Tanczoš.

5.2. se v hale domažlické Jiskry rozpoutaly boje šestého dvoukola, které našim hráčům vrátilo šanci na postup. Nejprve porazili FC Kout na Šumavě a poté v zápase, ve které padlo nejvíce branek jsme přestříleli SKP Domažlice 5:4. V těchto zápasech se blýskla další posila Fbc Go-Go František Cihlář, který dva góly dal a na dva přihrál. Nejlepším hráčem se stal Jan Gombár, který mířil do černého 3x a dvě branky připravil spoluhráčům.

Výsledky 5 a 6 dvoukolo:
Pitbul Ortodox Tlukačov – Go-Go Horšovský Týn 7:2 (1:1, 2:0, 4:1)
Go-Go Horšovský Týn – Pitbul Ortodox Tlumačov 3:7 (2:2, 0:4, 1:1)
Go-Go Horšovský Týn – Kout na Šumavě 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
SKP Domažlice - Go-Go Horšovský Týn 4:5 (1:0, 2:4, 1:1)