Přátelský zápas přípravka Jiskra Domažlice – přípravka GO-GO Hošovský Týn

 

Těsně před Vánoci jsme vyrazili s kluky z přípravky na přátelský zápas s Jiskrou Domažlice.Celý týden jsem se strachoval, že dáme dohromady maximálně jednu pětku hráčů.jelikož z 17 kluků,kteří u nás trénují přišlo na úterní trénink pouhých 5.Naštěstí máme i v dívčím týmu plno šikovných holek, takže by nebyl problém je požádat o pomoc.Naštěstí už v pátek jsem věděl, že nás bude 9,takže nakonec s námi z děvčat vyrazila pouze Hana Henclová.

Jelikož tým Domažlic již velice dobře známe z předešlých přáteláků, věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas. Domažlický kluci jsou velcí bojovníci a dokážou našim hráčům velmi znepříjemnit jakoukoliv rozehrávku.

Koupit novou brankářskou výstroj nebyl tak šťastný nápad, jak se zpočátku zdálo.Klukům se tak líbí, že je těžké je přesvědčit, že chytat může jen jeden.Proto i na tento zápas dostal šanci si zachytat nový brankář a to Martin Popovič .

Hodinu hry jsme rozdělili na dva zápasy. První jsme prohráli 1:3 kdy za náš tým skóroval Lukášek Királ. A druhý zápas jsme vyhráli 2-1 kdy góly dávala Hana Henclová a Matěj Hencl. Proti vynikajícímu brankáři Domažlic se bylo těžké prosadit. Což je patrné i z toho, že po dlouhé době nevstřelil žádný gól náš útočník Jonáš Krejsa, který v posledním společném přátelském zápasu vstřelil soupeři 5 gólů.

Hned po Vánocích jsme začali ještě pilněji trénovat, tak abychom byli co nejlépe připraveni na další přátelské zápasy a i na obě soutěže mladších žáků do kterých jsme naší přípravku přihlásili.

S Jirkou Brožem, trenérem Domažlic, jsme se dohodli, že tyto přátelské zápasy budeme opakovat častěji a pokud vše půjde tak jak má, měli by se tito talentovaní kluci utkávat na všech zbývajících kolech chodské ligy.