6. kolo ChFbL

Dne 17.11. skončila základní část Chodské florbalové ligy. Ani třetí ročník nebyl pro náš tým úspěšný. Skončili jsme na devátém místě se stejným počtem bodů, avšak se záporným vzájemným zápasem, jako osmý tým Lucky Outsiders Domažlice. Ztráta bodu s posledním týmem, Fbc Zahořany ve čtvrtém kole ChFbL, nám uzavřela brány do play-off. V posledním šestém kole jsme dokázali vybojovat čtyři body za dvě vítězství.
Fbc Go-Go – Fbc Spirits Plzeň 4:3 (3:0;0:2;1:1)
Branky: Pohanka (Plášil), Gombár (Pohanka), Kopecký (bez asist.), Jurečka (bez asist.)
Hned od začátku jsme dostali soupeře pod tlak, ze kterého vzešla nechytatelná střela Pohanky. Druhý gól na sebe nedal dlouho čekat. Po další střele Pohanky, která skončila na břevně, dorážel Gombár do prázdné brány. Do konce třetiny ještě přidal třetí gól Kopecký. Do druhé třetiny jsme nastupovali opojeni tříbrankovým vedením. Hosté nás však zaskočili a dvoumi rychlými góli snížili na 3:2. Poslední třetina se hrála nahoru dolů a klid do našeho týmu přinesl Jurečka, který svou nekompromisní střelou z volného úderu prostřelil vše co mu stálo v cestě. Hosté ještě půl minuty před koncem snížili na rozdíl gólu, ale vítězství jsme nepustili.
SKP Domažlice – Fbc Go-Go 3:5 (2:1;0:2;1:2)
Branky: Cihlář 2x (Kopecký, Gombár), Kopecký 2x (bez asist., Šperl), Vikoň (Jurečka)
Soupeř nás nešetřil a hned v první minutě nám vstřelil branku. Po pár minutách vybojoval Kopecký míček, obstřelil gólmana hostů a bylo vyrovnáno. Soupeř do konce třetiny přidal další gól po nádherné kombinaci. Ve druhé třetině se rychle uvolnil Vikoň a backhandovou střelou zaskočil gólmana a opět bylo vyrovnáno. Další gól připravil Kopecký pro Cihláře, který dostal náš tým do vedení. V poslední třetině jsme SKP přehrávali. Po odražené střele Šperla střílel do prázdné brány Kopecký a po přihrávce Gombára dával svůj druhý gól v zápase Cihlář. SKP ještě stačilo dvě minuty před koncem snížit na 3:5, ale to bylo z jeho strany vše.
Sestava: Tanczoš – Jurečka Plášil; Cihlář Hencl – Herian Gombár Pohanka; Kopecký, Vikoň, Šperl.