Go-Go v BLMF

Dne 4.2. se v Gymnáziu Luďka Pika v Plzni rozjel projekt týmu Fbc Spirits Plzeň. První kolo BLMF (Bohemia liga malého florbalu) nebylo pro náš tým vůbec jednoduché. Utkali jsme se s adepty na přední umístění v tomto ročníku. Po příjezdu nás nejdříve překvapila malá "palubovka", ale po pár vteřinách nás to začalo velice bavit. Neskutečně rychlá hra s rychlými přestupy do útoku. Hrálo se 2x12 minut systém 3 hráči v poli + gólman.
Fbc Spirits „A“ Plzeň – Fbc Go-Go H. Týn 8:5 (3:4;5:1)
Premiérový zápas jsme nezačali špatně, když jsme vedli již po dvanácti vteřinách po střele Jakuba Pohanky. V první půli jsme soupeře přehrávali, drželi jsme míček více na svých holích, ale soupeř hrozil rychlými brejky do otevřené obrany. V přesilové hře vyrovnal. Ve třetí minutě se trefil Vikoň a poté jsme soupeře prakticky nenechali hrát. V osmé minutě Spirits v brejku vyrovnali a hned na to vstřelil další gól Pohanka. V jedenácté minutě jsme inkasovali při naší přesilovce. 11 vteřin před koncem první půle se ještě stihl trefit Míra Kopecký. Druhá půle byla v režii soupeře, který lehce pronikal skrz naší obranu a lehce překonával nijak výrazného gólmana Tanczoš. Ve druhé půli za stavu 6:4 se za náš tým trefil opět Kopecký, ale to již bylo z naší strany vše. V deváté minutě jsme ještě vystřídali gólmana Tanczoše za Radka Dufka. Rozhodli přesilovky, kdy jsme neproměnili ani jednu. Naopak soupeř dvakrát skóroval v oslabení a jednou v přesilovce.
Střelci: 2x Jakub Pohanka (bez asist., Kokeš); 2x Kopecký (Vikoň, bez asist.); Vikoň (Müller)
SK Snipers Elite Nezvěstice – Fbc Go-Go H. Týn 5:4 (2:3;3:1)
Tentokráte se rychle ujal vedení soupeř, když otevřel skóre po osmadvaceti sekundách střelou z dálky. Poté Michal Kokeš využil přesilovku. V šesté minutě šly Nezvěstice do vedení, ale Kopecký a Pohanka zajistili, že Go-Go šlo do druhé poloviny do vedení. Druhá polovina se nám opět vůbec nepovedla. Nezvěstice již po dvaadvaceti sekundách vyrovnali a ve druhé a třetí minutě přidali další góly. Soupeře jsme zatlačili na jeho půlce a zasypávali sprškou tvrdých střel. Na Nezvěstického gólmana šlo neuvěřitelných 22 střel (jiní brankáři tento počet nenasbírali ani za dva zápasy), ale recept na jeho překonání jsme dlouho nemohli najít. Prosadil se až v desáté minutě Michal Kokeš. Nepomohla ani hra bez gólmana.
Střelci: 2x Kokeš (Herian, Pohanka); Pohanka (bez asist.); Kopecký (Vikoň)
Sestava: Tanczoš (R. Dufek) – Herian, Kokeš, Pohanka – Vikoň, Cihlář, Kopecký (Müller)
Přijďte se podívat na tuto velice rychlou hru s velkým počtem šancí do haly v Horšovském Týně. Bude se zde hrát 25.3.. Nebo se pojďte přímo zúčastnit a přijďte na náš trénink (Úterý od 20:00 a v Pátek od 19:00, nebo žáci Sobota od 15:00 do 17:00). Více na www.fbcgo-go.wz.cz.