Go-Go Cup 2004

 

MUŽI

ZÁKLADNÍ SKUPINY
Skupina A

HC Staňkov FbC Domažlice 1:2
Go-Go B HC Staňkov 3:2
FbC Domažlice Go-Go B 5:0

 

1. FbC Domažlice 7:1 4
2. Go-Go B 3:7 2
3. HC Staňkov 3:5 0

 

Skupina B

Bier Boys Meclov Men in Black 1:1
Men in Black Chaos Mrákov 4:2
Chaos Mrákov Bier Boys Meclov 2:8

 

1. Bier Boys Meclov 9:3 3
2. Men in Black 5:3 3
3. Chaos Mrákov 4:12 0

 

Skupina C

Létající Kovadliny Kapr team Postřekov 4:2
Go-Go A Létající Kovadliny 1:2
Kapr team Postřekov Go-Go A 3:2

 

1. Létající Kovadliny 6:3 4
2. Kapr team Postřekov 5:6 2
3. Go-Go A 3:5 0

 

OSMIFINÁLE
Skupina D

Go-Go B Men in Black 0:5
FbC Domažlice Go-Go B 9:0
Men in Black FbC Domažlice 3:0

 

1. Men in Black 8:0 4
2. FbC Domažlice 9:3 2
3. Go-Go B 0:14 0

 

Skupina E

Létající Kovadliny Bier Boys Meclov 3:4
Kapr team Postřekov Létající Kovadliny 3:2
Bier Boys Meclov Kapr team Postřekov 6:7

 

1. Kapr team Postřekov 10:8 4
2. Bier Boys Meclov 10:10 2
3. Létající Kovadliny 5:7 0

 

SEMIFINÁLE
Men in Black Bier Boys Meclov 1:5
Kapr team Postřekov FbC Domažlice 1:5
O TŘETÍ MÍSTO
Men in Black Kapr team Postřekov 5:3
FINÁLE
Bier Boys Meclov FbC Domažlice 4:1

 

Konečné pořadí

1. Bier Boys Meclov 28:15
2. FbC Domažlice 22:9
3. Men in Black 19:11
4. Kapr team Postřekov 19:24
5. Létající Kovadliny 11:10
6. Go-Go B 3:21
7. Go-Go A 3:5
8. HC Staňkov 3:5

 

 

Nejlepší střelec turnaje Foist (Kapr Team Postřekov) 9 gólů
Nejlepší branář turnaje Bozděch (FbC Domažlice) 88,05%
  Souček (Bier Boys Meclov) 81,48%
  Čadek (Men in Black) 81,36%
  Zelenka (Létající Kovadliny) 78,80%
  Dufek Jan (Go-Go B) 76,5%
Kanadské bodování Dufek Josef (Bier Boys Meclov) 13 (8+5)
  Foist (Kapr team Postřekov) 12 (9+3)
  Hlaváč (Men in Black) 11 (7+4)
  Černý (Kapr team Postřekov) 8 (2+6)
  Malík (Bier Boys Meclov) 7 (3+4)

 

 

ŽÁCI

Bier Boys Meclov Kapr team Postřekov 5:3
Go-Go SKP Domažlice 1:1
SKP Domažlice Bier Boys Meclov 2:3
Kapr team Postřekov Go-Go 4:0
SKP Domažlice Kapr Team Postřekov 5:1
Go-Go Bier Boys Meclov 3:4

 

1. Bier Boys Meclov 12:8 6
2. SKP Domažlice 8:5 3
3. Kapr team Postřekov 8:10 2
4. Go-Go 4:9 1