Stříbro z turnaje přípravek pro GO-GO

15.3. jsme vyrazili na turnaj přípravek do Domažlic. Po pátečních omluvách z důvodu nemoci několika hráčů jsme na tento turnaj vyrazili s 10-ti kluky. Do branky se po roce podíval Darek Kastelič, který letošní rok hraje především jako útočník, ale zkušenosti v brance má z loňských turnajů v Praze a Benešově. Hráčů do pole jsme nakonec tedy měli 9. Na své první zápasy nastoupili Víťa Malý a Adam Čejka. Mezi zkušenější hráče již určitě patří David Fischer, Lukáš Királ, Jonáš Kreysa, Matěj Kmetík, Matěj Hencl, Jan Málek a Mathias Westerdijk.

Zkušenosti, které naši kluci načerpali v mnoha zápasech a turnajích, kterých se účastníme, byly patrné již od prvního zápasu. Své soupeře přehrávali hlavně díky lepší práci s balonkem, dobrou přihrávkou i pohybem po hřišti.

V prvním zápase si celkem snadno poradili s Tygry Jiskry Domažlice, které porazily 6:0.

Ve druhém zápase nás čekali Chřestýši Domažlice. Po první půli nebyl výsledek nijak přesvědčivý. 3:2 v náš prospěch. V druhé půlce ale kluci trošku přidali a nastřilleli do soupeřovi branky další 4 góly. GO-GO – Chřestýši 7:2.

V dalším zápase nás čekal Hurrican Karlovy Vary. Toto byl souboj hlavně mezi našimi hráči a vynikajícím brankářem Varů, který chytil co se dalo a snad i nedalo. Tento zápas jsme vyhráli jen těsně 2:1.

Po krátké přestávce jsme nastoupili proti přípravce Poběžovic. Po první části jsme již vedli 6:0 a do druhé jsme nastupovali s tím, že si těchto 7 minut pořádně užijeme a budeme si pořádně přihrávat, držet soupeře mezi námi a pokoušet se postupným útokem dostat k bráně. V této půlce jsme přidali ještě 2 góly a vyhráli 8:0.

Poslední zápas nás čekal proti Plzni. Do brány se postavil brankář Varů (plzeňský brankář nedorazil) - pro nás neprůstřelná zeď. Celý zápas se naši kluci snažili tohoto gólmana překonat, ale ten je přiváděl do zoufalství svým pěkným pokrytím střel a i když jsme se často dostali k dorážce vždy vykouzlil další dobrý zákrok. 2 minuty před koncem zápasu se mezi našimi obránci dobře zorientoval útočník Plzně a podařilo se mu vstřelit gól. V poslední minutě jsme tlačili v 6 hráčích v poli bez brankáře, ale vytouženou branku se nám nepodařilo dát.

Na tomto turnaji jsme tedy 4x vyhráli a jednou prohráli. Kluci podali vynikající výkon a o tom, že patřili na tomto turnaji k nejlepším svědčí i skóre 24:4. Bohužel v závěru turnaje pořadatelé změnili pravidla pro stanovení pořadí. Za výhru přidělili pouze 2 body (ve všech jiných soutěžích jsou body 3) a za remízu jeden. Tímto jsme měli za 4 výhry 8 bodů stejně jako Plzeň 3 výhry a 2 remízy. Vzájemný zápas jsme ale prohráli 0:1 a tudíž jsme dostali medaile za druhé místo.