Oslava 10 let od založení klubu!

 

Uteklo to jako voda a po oslavě pěti let v roce 2007, máme letos oslavu 10 let od založení klubu partou nadšenců, kteří se ihned pustili do chodu klubu s neskutečnou vervou. Jsme velice rádi, že to nadšení pro organizování klubu a výchovu mladých sportovců vůbec neutichlo, ba naopak se začínají do organizace klubu přidávat i další.

Na sportovní klub to není dlouhá doba, ale v životě těch několika lidí, kteří věnovali klubu takřka každý den už to je velice dlouhá doba.

Když v letech 1999-2003 vypukl veliký boom v zakládání nových florbalových spolků, bylo GO-GO jedním z těch mnoha menších klubů. Ze všech klubů jsme celou dekádu přežili jen my a FbC Domažlice. Ten však patří pod velkou domažlickou sportovní organizaci - Jiskra Domažlice. V tuto chvíli jsme největším florbalovým klubem na okrese. Zato patří velký dík nám všem, kteří jsme na florbal nezanevřeli.

 

Proto bychom rádi vše společně oslavili.

 

Zveme tedy všechny naše současné i bývalé členy a naše fanoušky, babičky, dědečky, maminky, tatínky na oslavu, která bude probíhat na prostranství za hasičárnou ve Vrchlického ulici.

 

Datum - 1.9.2012

 

Program:

14:00 - dětský turnaj na venkovním hřišti za sportovní halou (při nepřízni počasí v hale)

16:00 - nejen dětské soutěže a krátké připomenutí historie klubu

19:00 - volná zábava s rockovou skupinou UNIKUM-rock

 

Těšíme se na Vás!