21.2. - Muži v Tachově


Go-Go Horšovský Týn - TJ Spartak Kerio Chrást B 3:3 (1:2;1:1;1:0)

 Po měsíci bez zápasu se náš tým sešel opět ve sportovní hale v Tachově. Bohužel z různých důvodů se nás sešlo jen sedm do pole a gólman. Alespoň nebylo potřeba dlouho přemýšlet nad sestavou. První třetina byla z obou stran velice vyrovnaná a spíše to vypadalo na rozehřívání na obou stranách korunované řadou nepřesností. Náš klub šel v sedmé minutě do vedení, když se prosadil po přihrávce Heriana Černý. Po třech minutách se Keriu podařilo srovnat pro nás velice nešťastným gólem, když si náš gólman srazil míček nohou do brány. Za další čtyři minuty Kerio přehouplo vedení na svou stranu vydařenou střelou ze standardní situace.

Do druhé třetiny jsme šli s tím, že rychle srovnáme. Ve druhé minutě se to podařilo a po asistenci Podskalského srovnal Tanczoš. Gól nás dostal na koně a několik minut jsme se pohybovali v obranném pásmu Keria. Hráči Keria často hrozili brejky. Naštěstí se jim nepodařil žádný proměnit. Půl minuty před koncem se však Kerio dostalo opět do vedení z dorážky volného hráče před naší brankou. Druhá třetina tedy skončila vyrovnaně.

Třetí třetina již byla již jako na houpačce. Náš tým se snažil vyrovnat a tým Keria udržet nás co nejdále od brány. Brankáři se na obou stranách postarali o řadu pěkných zákroků. Navíc v osmé minutě byl vyloučen náš nejaktivnější hráč Podskalský na dvě + deset minut.V posledních minutách už sme dávali do zápasu všechny síly a snažily se atakovat obránce při rozehrávce. To se nakonec vyplatilo v čase 13:42. Kokeš svým atakováním vybojoval balón za brankou a Herian měl sám před brankou už lehkou práci. Poslední minutu už sme dohráli v urputné obraně. Byl to bod, který nás stál mnoho sil.

 

1. tř. 6:35 Černý (Herian) 1:0

2. tř. 1:09 Tanczoš (Podskalský) 2:2

3. tř. 13:42 Herian (Kokeš) 3:3

Vyloučení: 3. tř. 7:10 Podskalský 2+10 min.

 

Go-Go Horšovský Týn – FB Hurrican Karlovy Vary B 4:8 (1:1;1:7;2:0)

Druhý zápas patřil zejména kapitánovi Varů, který čtyři góly vstřelil a na další tři přihrál. Jeho rychlé nohy dělali naší obranné hře velké problémy a jeho skvělá střela málokdy minula branku.

Přesto tento zápas byl v první třetině velice vyrovnaný.Do vedení šli sice Varští v sedmé minutě, ale nám se podařilo vyrovnat v jedenácté minutě, když si na Podskalského ideální přihrávku naběhl Černý a prostřelil Varského gólmana. První třetina skončila tedy vyrovnaně.

Bohužel nás stála mnoho psychických styl, když jsme několikrát byli svědky velice zákeřných faulů, které v dalších třetinách i přes uklidňování spoluhráčů začali používat i naši hráči. Při přestávce před druhou třetinou byla vidět na našich hráčích celková nechuť ze hry.

Druhá třetina byla jako hra kočky s myší. Vary si s našim zdeptaným týmem dělali co chtěli a snadno se jejich náskok zvyšoval. Navíc po inkasované sekyře do pravé ruky už neudržel nervy na uzdě Beran a byl vyloučen na dvě minuty za nesportovní chování. Zápas už nedohrál, jelikož mu prsty otekly do maximalistických rozměrů. Za stavu 1:7 zápas korigoval Tanczoš, Varští do konce třetiny zvýšily na 2:8.

Třetí třetinou se zápas víceméně dohrával a emoce na obou stranách pláli. Za náš tým snižoval ještě Tanczoš po asistenci Kokeše a na konečných 4:8 Černý.

Nutno říci, že z tohoto zápasu jsme byli velice rozladěni. Vary byly lepším týmem a proto si myslím, že si zákeřnou hru mohli odpustit. Minimálně za stavu, kdy už vedli o čtyři góly. Zápas se nevydařil ani rozhodčím, kteří jej absolutně nezvládli, když vyloučili pouze za hru bez hole a nesportovní chování. Ačkoli fauly na obou stranách rozhodně volali po častém vylučování. Aneb perlička nakonec – rozhodčí na našeho hráče:“ Drž už hubu nebo tě vyloučím.“ Možná, že až kdyby někoho odnesli na nosítkách, by pochopili, že zápas nezvládli…

 

1. tř. 10:19 Černý (Podskalský) 1:1

2. tř. 14:51 Tanczoš 2:7

3. tř. 1:16 Tanczoš (Kokeš) 3:8

3. tř. 7:30 Černý 4:8

Vyloučení: 2. tř. 7:19 Beran 2 min.

Sestava: Radek Dufek (G), Karel Hencl (C), Felix Beran, David Černý, Stanislav Tanczoš, Vlastimil Podskalský, Michal Kokeš, Petr Herian.