7.2. Děvčata v BLMFD

V prvním zápase jsme porazili Koterov ladies 5:1.
Již v prvních minutách bylo jasné kdo je pánem na hřišti. Naše holky byly běhavější, lépe si nahrávaly a celkově měly ze hry více. Škoda jen že nebyla nula v obdržených brankách. Pár minut před koncem jsme dostali nečekaného góla, když zpoza branky vyjel balon a naše golmanka si ho při přesouvání nešťastně zasunula do branky.
Ve druhém zápase proti PSAF Koterov se v první půlce opakoval scénář z předchozího utkání. Naše holky opět udávali tempo zápasu. Ve druhém dějství utkání přišla ledová sprcha v podobě dvou gólů během prvních dvou minut a z této rychlovky jsme se už nevzpamatovali. Děvčata se snažila seč jim síly stačily, ale k navrácení vedení to bohužel nestačilo. V poslední vteřině zápasu jsme však mohli ještě prohrát, protože po nevydařené akci obraně utekla hráčka Kotrerova a hnala si to sama na branku. Verča však střelu zlikvidovala a tak utkání skončilo nerozhodným stavem 2:2.
Ve třetím utkání proti Skvrňanům jsme si dali za úkol ušetřit co nejvíce sil na zápas proti Dinu. Prvních pár minut holky jen bránily, ale pak přišli na to, že tým Skvrňan je hratelným soupeřem a tak si začaly dovolovat čím dál víc až z toho vzniklo několik gólových příležitostí. Jednu jsme nakonec proměnili a tak jsme vedli 1:0 (mimochodem je to první gól, který tato golmanka v této sezoně obdržela). V zápětí jsme ale také inkasovali, když po rozehrávce míček objel zeď a nijak zvlášť rychle se dokutálel až do naší branky. Po první půli stav nerozhodný 1:1. Ve druhé části jsme začali opět lehce pasivnější hrou a hráčky Skvrňan se nedostávali moc do šancí. Nakonec se holky nechaly strhnou rychlým tempem protihráček a myslím, že to bylo dvě minuty před koncem, když jsme dostali gól na 2:1. Myslím, že se holky za tento výsledek stydět nemusí.
Poslední čtvrtý zápas nás čekal tým Dina. Chtěli jsme na ně vlítnou od začátku a pořádně jim znepříjemnit hru. Opak byl pravdou. Naše již unavené hráčky nemohli stíhat tempu Dina. A tak jsme po několika zaváháních obdrželi tři góly. Ke konci zápasu se výsledek podařilo upravit na 3:1. Z turnaje přivážíme 3 body.