Dorost 12.1.2013

Dnes jsme vyrazili na další kolo ligy dorostenců do Františkových Lázní. Utkat jsme se měli s Hurricanem Karlovy Vary a FBC Plzeň.

GO-GO - Hurrican Karlovy Vary 7:4 (2:2,2:2,3:0) střely (24:31)

Do haly jsme přijeli včas a měli jsme dosti času se pořádně rozcvičit.Před zápasem jsem poskládal naše 2 pětky hráčů jinak než byli kluci v této soutěži

zvyklí hrát. I přes drobné protesty, s výmluvami na nesehranost, se během zápasu ukázalo, že obě pětky v novém složení fungují vcelku dobře. Na silného soupeře platila rychlost a důraz před brankou.V zápase jsme byli celkem 4x vyloučeni. V oslabení jsme 1x inkasovali a 1 x dali gól- což byl v 8-mé minutě třetí třetiny zlomový okamžik. Tímto golem jsme šli do vedení 5:4 a pak jsme během 2 minut načnutému soupeři přidali ještě 2 branky.Po zápase jsme byli velmi spokojeni. S 3-mi body z tohoto zápasu jsme moc nepočítali.

Po zápase jsme se šli projít po tomto pěkném lázeňském městě.

Do dalšího zápasu jsme nastoupili proti FBC Plzeň

GO-GO - FBC Plzeň 4:8 (1:3,1:5,2:0) střely (22:30)

Před zápasem jsme si řekli na co si musíme dát pozor. A i přesto jsme 6 gólů dostali v situacích, kdy nám utekl hráč nebo hráči a stříleli už na bezmocného gólmana. Hodně brzy jsme vedli 1:0 (v zápise to není k přečtení, ale zhruba ve 20 sekundě).Bohužel soupeř hodně rychle srovnal a v čase 0:55 to již bylo 1:1.Po rychlé úvaze jsem se rozhodl hned v první minutě první třetiny vystřídat gólmany. To určitě není standardní . Každému se může stát, že dostane takový hloupý gól, ale přihlédl jsem i k dění před tímto zápasem.

Ve druhé třetině nás soupeř přehrával. Plzni se dařilo vysílat přihrávky za naší obranu na nabíhající hráče, kteří pak už řešili jak nejlépe překonat našeho brankáře. Zkoušeli jsme různě míchat sestavou,ale obraz hry byl stále stejný.Do třetí třetiny jsme nastoupili s lépe vyřešenou obranou hrou. Žádnou branku jsme už neobdrželi, ale manko 6 gólů jsme již nedohnali.

sestava: Baštura, Vnenk Királ, Westerdijk, Hencl, Kmetík, Kuneš, Ševčík, Bašta, Volkman, Baar, Málek, Havlíček.