Dorost 12.1.2013

A druhým týmem, který reprezentoval náš klub o víkendu byl dorost .Po sobotním výletě do Karlových Varů, jsem v neděli měl možnost si prohlédnout Františkovy Lázně.

GO-GO - TJ Baník Sokolov 4:2 (0:0,3:1,1:1)

Mírným favoritem před začátkem zápasu byl Sokolov a to i přesto, že jsme je letos už jednou o bodíky obrali. Na soupeři také bylo vidět, že si věří, i když začátek zápasu byl od Sokolova opatrnější.Asi ani sokolovští pořadatelé nevěřili na prohru svého týmu, protože to že v zápise máme v první třetině jen 4 střely na branku, si dokážou vysvětlit jen tím, že pořadatelé koukali jen na naší branku a čekali kdy už tam padne vysněný gól. Příležitost dostal soupeř v deváté minutě, kdy jsme hráli 2 minuty oslabení o 2 hráče odpočívající na trestné lavici. Oslabení jsme zvládli skvěle bez ztráty kytičky. Ve druhé části šel do vedení soupeř,ale radovat se mohl jen 17 sekund. Využili jsme i přesilovku a netrvalo ani 20 sekund od druhého gólu a už jsme vedli 3:1. Třetí část jsme už odehráli s lehkostí, soupeř se sice snažil ještě něco s výsledkem udělat, ale nenašel na nás recept.

Následovala procházka po lázních a ochutnávka oplatek.

GO-GO - Fbc Sokol Rokycany 6:2 (1:0,1:0,4:2)

Úplně jsme nevěděli co můžeme čekat, sice jsme letos Rokycany vysoko porazili, ale tento den Rokycany porazili FBC Plzeň a docela s přehledem a to FBC nebylo nijak zvlášť ve slabé sestavě.

Soupeře jsme přehrávali, ale měli jsme problém s přechodem půlící čáry. Rokycany poctivě bránili od půle hřiště a to nám dělalo problém, když se nám už podařilo překonat první obranný val, dokázali jsme v obranném pásmu soupeře udělat pěknou neplechu. Ještě nesmím zapomenout zmínit, že 2 minuty před koncem si Rokycany vzali time-out, domluvili jsme se, že každá pětka má minutu na vstřelení gólu a to kluci splnili  , ale nevím s kým se domlouvali, že si nechají i jednu branku vstřelit  .

6 bodů je doma a průběžné 3-tí místo v tabulce  a o tom jsme na začátku soutěže ani nepřemýšleli.

Sepsal: Karel Hencl