Dorost 17.11.2013

Dorost GO-GO – DDM Klatovy 3:3 (1:2,2:1,0:0)

Hned v první minutě jsme prohrávali 0:1, kdy jsme dostali gól z nemožného úhlu, což asi nebylo moc příjemné pro našeho brankáře, který za nás chytal první zápas.Hned v další minutě jsme srovnali. Od první minuty bylo vidět, že si kluci věří a hráli opravdu moc pěkně.

K vidění byly pěkné akce. Spolehnout jsme se mohli na obranu, která šlapal dobře,pokrývala si hráče a byla jistá i v rozehrávce. Útočníci byli v pohybu vytvořili si mnoho příležitostí , nebáli se v situacích 1:1. Moc pěkný zápas ve kterém si myslím, že jsme měli více ze hry my

(koukal jsem na video, tak to můžu tvrdit  ). Pokud by tento zápas byl našim druhým, tak jsme odjížděli z Klatov spokojeni.

GO-GO - FLK Tachov 3:3 ( 2:1, 1:2, 0:0)

Z tohoto zápasu jsme chtěli urvat 3 body a proto zavládlo po zápase spíše zklamání. Během zápasu jsme si vytvářeli tlak,ale neumíme moc hrát proti zatažené obraně. Kdy Tachov nechával našim rozehrávajícím hráčům dostatek času a bránil poctivě od půle hřiště.

Našeho gólmana za stavu 2:0 pro nás prvně prověřil náš obránce, který na něj vyslal velmi kvalitní střelu, která by si, v případě vyslání na branku soupeře, zasloužila pochvalu, stejně jako rychlá reakce našeho brankáře. První 2 góly , které jsme obdrželi od Tachova vznikli hlavně z podcenění situací. První branka šla do naší sítě ze standardní situace, kdy náš tým (hlavně levý útočník) dost lajdácky bránili střelce (nebo spíš vůbec nebránili). Druhá, po laxní rozehrávce přes střed hřiště, kterou nám sebral soupeř a zakončil přesnou střelou.No škoda. V zápase jsme byli lepší,ale nedokázali jsme proměnit dostatek příležitostí. Po závěrečném hvizdu zavládla smutná nálada, ale když jsem si doma prohlédl video, tak to z naší strany nebylo špatný a chtělo to více štěstí v koncovce. Škoda že nemáme natočenou 3-tí třetinu, protože tam jsem se chtěl znova podívat na naší hru, kdy se míček 2 x válel na brankové čáře a trefili jsme ještě 2x břevno.

Sestava: brankáři - Fousek, Baštura hráči- Málek-Vraštil, Hunsdorfer-Kuneš-Baar, Tomášek-Kmetík, Ševčík-Hencl-Westerdijk

Sepsal: Karel Hencl