Dorost 17.2.2013

na 14-té kolo ligy dorostu jsme vyrazili v neděli v 6:15 hod do Františkových Lázní.

GO-GO - USK Akademie Cheb 5:6 (2:4,1:1,2:1) střely (13:24)

hned v první minutě jme šli do oslabení a brzy inkasovali gól po tvrdé střele obránce, několikrát ještě před gólmanem tečnutou.V páté minutě jsme již prohrávali 0:2.Podařilo se nám srovnat v 7-mé minutě , kdy nejdříve Aleš proměnil trestné střílení.I přesto, že Cheb první třetinu vyhrál 4:2, byli jsme s naší hrou spokojeni a věřili jsme, že uhrajeme dobrý výsledek. Ve druhé a třetí třetině kluci makali na maximum svých možností a proto jsme uhráli takto dobrý výsledek. Ne 6:5 navyšoval soupeř při našem druhém oslabení.

Po zápase mi někteří naši fanoušci říkali, že jsem neměl kluky držet tolik zpátky. No těžko po zápase říct, možná by byl výsledek lepší, možná horší.Důležité je, že jsme odehráli dobrý zápas, ve kterém si zasloužili pochvalu všichni hráči.

GO-GO Horšovský Týn - TJ Baník Sokolov 3:6 (1:0,1:5,1:1) střely (40:27)

Litovat můžeme první třetiny, kdy jsem vyslali 22 střel na soupeřovu branku a bohužel se ujmula pouze jedna.Do druhé části jsme vstoupili stejně odhodlaně, ale bohužel nám došly síly. Sokolov byl rychlejší.Nestíhali jsme zachytávat rychlé protiútoky, nepřistupovali jsme včas k hráčům.No prostě jsme nestíhali. Je dost náročné odehrát 2 zápasy na 3 obránce a 2 útoky a přitom ještě mít z 10-ti hráčů 7 starších žáků.A to jsme ještě neměli jistotu, že nám zápas dohraje jeden z centrů, který po prvním zápase zvracel a údajně po prohýřeném večeru to nebylo:) Do poslední části jsme udělali pouze drobnou změnu v sestavě (prohodili jsme centry v útocích) a podařilo se nám odehrát vyrovnanou třetinu.

Protože oba naši golmani odjeli na lyžařský výcvik, nastoupil do branky Vojta Kuneš a jako vždy zachytal velmi dobře.

sestava - golman - Kuneš; hráči v poli - Volkman, Kmetík, Királ, Westerdijk, Hencl, Ševčík, Bašta, Málek, Havlíček.

Sepsal: Karel Hencl