Dorost 17.3.2013

V neděli jsme pořádali v Domažlicích další kolo ligy dorostu

GO-GO Horšovský Týn - FBC Cobra Radnice 6:2 střely (23:16)

Do Domažlic nás vyrazilo jen 9 hráčů + gólman. Což byl problém hlavně v druhém zápase. Cobru už se nám letos podařilo jednou porazit a pro jistotu, udržení se na místě v tabulce před tímto týmem, jsme potřebovali vyhrát i teď.Soupeř bojoval, ale bylo znát, že máme trošku více natrénováno. V páté minutě jsme už vedli 3:0.Do konce zápasu nebylo třeba nic měnit,ani nijak zasahovat do naší hry.Připsali jsme si 5-tou výhru v této sezoně  .

GO-GO Horšovský Týn - FB Hurrican Karlovy Vary B 2:7 (0:5,1:0,1:2) střely (14:27)

V minulém měření sil, jsme Vary porazili po velmi bojovném výkonu.Teď se nám už tolik nedařilo. V 9-té minutě jsem museli chtě, nechtě začít nechat převlékat Vojtu Kuneše do brankářského, aby byl připraven do branky na druhou třetinu.Nakonec jsme ke střídání gólmanů sáhli už v čase 10:31, kdy Vary navýšili na 5:0 a to už bylo po velmi nemotorném zákroku našeho gólmana.V přestávce mezi první a druhou částí jsme řešili hlavně střídání hráčů v zápase, protože nám zbylo jen 8 kluků do pole.Zbylé třetiny jsme odehráli vyrovnané utkání,vytvořili jsme si hodně šancí z kterých měly padat góly.Je dobrý vzít občas zodpovědnost na sebe, ale nám chybělo často už jen posunout míček na druhého útočníka, na kterého už zívala prázdná branka.

Takže teď už nás v této sezóně čekají jen dva zápasy. Bohužel to vyšlo tak hloupě, že jeden zápas hrajeme v sobotu a druhý v neděli.Původně to bylo domluvené tak, že odehrajeme v sobotu zápas na Lokomotivě a pak přejedeme na Slavii, ale FBC přesunuli pořádání na neděli a pro nás to znamená jet do Plzně oba víkendové dny.

sestava: gólman - Vnenk hráči - Kmetík, Királ, Hencl, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Málek, Volkman, Havlíček (C)

Sepsal: Karel Hencl