Dorost 2.12.2012

 

V neděli 2.12.2012 vyrazila většina kluků, kteří hráli v sobotu starší žáky, na dorost do Rokycan. Posílení a Aleše Volkmana, Martina Baštu a Tomáše Havlíčka - tomu ještě patří dík za strávenou sobotu na časomíře ve Kdyni.

GO-GO Horšovský Týn – FBC Cobra Radnice 11:4 (4:3,5:1,2:0)

Každý bod urvaný v této soutěži bereme jako úspěch, takže 3 body z tohoto zápasu nám udělaly radost. Když k tomu přidáme i předvedenou hru, nemohli jsme po zápase dělat nic jiného než se chválit. V první části jsme vedli 4:1. 2 x jsme polevili při přistupáváni k hráčům a soupeř se dvěmi velmi dobře umístěnými střelami dostal na rozdíl 1 golu. Z tohoto jsme se dostatečně poučili a už jsme si na to dávali pozor.

GO-GO Horšovský Týn – Kerio Plzeň 1:7 (0:1,1:3,0:3)

Do zápasu jsme určitě nešli jako favorité.Popravdě jsme to čekali horší. Podařilo se nám vstřelit gol a vytvořit si i další velmi slibné příležitosti. Zvolili jsme velmi obranný způsob hry, který nebavil určitě naše hráče a asi ani fanoušky,ale plnil svůj účel a nakonec Kerio na naší branku nevyslalo o moc více střel než my na jejich. (21:16). Dá se říct, že po zápase jsme nebyli s výsledkem až tak moc nespokojeni.

Za víkend jsme odehráli 4 zápasy. V každém zápase jsme předvedli jiný způsob hry. Od velmi útočného po silně obranný, od kombinačního florbalu po jednoduchou hru s rychlím přenesením hry na půli soupeře a ve všech 4 naprosto rozdílných zápasech jsme uspěli dle našich představ.

sestava: golman - Baštura, Vnenk

hráči- Kmetík, Királ, Westerdijk, Hencl, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Baar, Volkman, Bašta, Málek, Havlíček

Sepsal: Karel Hencl