Dorost 2.2.2014

 

GO-GO – DDM Klatovy 2:1 (0:0,2:1,0:0)

Zápas byl vyrovnaný. Škoda že jsme ve 100% šancích netrefili branku, nemuseli jsme v poslední minutě houževnatě bránit jednogólový náskok.První gól se nám podařilo vstřelit ve vlastním oslabení.V zápase bylo vidět hodně vyloučení na obou stranách. Přesilovky nám ale moc nešli. Na tom musíme zamakat, protože v loňském roce jsme měli úspěšnost přesilovek hodně dobrou a letos to moc nejde.. Dostali jsme i příležitost trestného střílení, ale míček trefil pouze tyčku.

GO-GO – FLK Slavoj Tachov 6:1 (2:1,1:0,3:0)

Z minulého zápasu jsme věděli , že bude problém přejít přes obranný val soupeře. I když se nám dnes dařilo dostávat se do obranné půle Tachova snáze, nedařilo se nijak zvlášť nebezpečně ohrožovat branku soupeře. Důležité bylo, nenechat se ukolébat pohodovou hrou v útoku, protože při troše nepozornosti šel Tachov do rychlého protiútoku, kdy jsme pak museli řešit situace 3 útočníků na 2 naše obránce. Zkusili jsme si přechody do útoků a docela se nám dařilo. V závěru jsme dokonce konečně využili i přesilovku.

Z 13 zápasů máme letos už 8 výher 2 remízy a 3 prohry. Asi nemusím psát, že to bereme jako úspěch a možná bychom mohli začít pomýšlet, že bychom si mohli zahrát závěrečný turnaj dorostenců (pohár hejtmanů), kterého se účastní 3 týmy z 1 ligy a první 3 týmy druhé ligy Plzeňského a Karlovarského kraje.

Sestava - golmani: Fousek, Baštura, hráči: Kmetík, Hencl, Bašta, Kuneš, Tomášek, Ševčík, Baar, Havlíček, Hunsdorfer

Sepsal: Karel Hencl