Dorost 27.10.2013

Nedělní odpoledne jsme trávili s dorostenci v hale Lokomotivy Plzeň.

V 15:00 nás čekal Baník Sokolov. Tým, který má určitě ambice postoupit o ligu výše a který si asi nepřipouštěl, že by tento den mohl ztratit body.

GO-GO - TJ Baník Sokolov 2:1 (2:0, 0:0,0:1)

V šatně jsme si řekli, že pro dnešek by nám stačilo vyhrát o jeden gól a tak se i stalo  .

Zápas s Baník je vždy zvláštní atmosférou před i při zápase. Zatímco trenéři se na sebe usmívají a mají si spolu vždy co říct, mezi hráči to jiskří.Což se táhne mezi partou našich současných starších žáků a dorostenců a partou našich včerejších soupeřů už od dob mladších žáků a dává to našim setkáním šmrnc a záruku, že se bude na hřišti bojovat do posledního muže.

Nám se velmi dařilo v obranné činnosti a díky dobrému bránění soupeř až tolik střel na naší branku nevyslal (jen o 4 střely více než my). I přesto, že měl šanci ohrozit naší branku z mnoha standartních situací, které jsme perfektně odbránili. Víme, že Sokolov tyto situace pilně trénuje, což předvedl v dalším zápase s FBC. My se jim na trénincích moc nevěnujeme a tento zápas nám ukázal, že ještě ani moc nemusíme, protože za celý zápas jsme neměli žádnou standartku (krom autu z rohu) na půlce soupeře. K dobré obranné práci jsme i předvedli, že jsme šikovní na míčku a potrápili jsme Sokolov mnoha pěknými akcemi. Kluci předvedli pěkný týmový výkon , který podpořil vynikající Dominik v bráně a z práce celého týmu vzešlo toto pro nás cenné vítězství. Moc mne to potěšilo stejně jako naše skvělé fanoušky  .

V 19:00 nás čekal tým FBC Sokol Rokycany. Zápas začal s 30-ti minutovým zpožděním, protože nedorazili nominovaní rozhodčí a muselo se počkat na rozhodčí, kteří se vraceli ze zápasů mužů v Domažlicích.

GO-GO - FBC Sokol Rokycany 7:4 (3:1,0:1,4:2)

Začátek zápasu nám vyšel perfektně a už v čase 2:31 jsme vedli 2:0 v sedmé minutě už 3:0 a vypadalo to , že budeme moci dát pauzu Tomášovi (ze zdravotních důvodů) a dohrajeme zápas na 3 obránce. Od začátku zápasu jsem ale neustále říkal klukům, že nechávají útočníkům Rokycan moc volného místa. Což využili hned v 8-mé minutě a snížili na 1:3. Během zápasu nám jejich náhozy do naší obranné části dělaly problémy a měli jsme problém uhlídat jejich rychlé útočníky. Takže ve druhé a třetí části se stal zápas ještě velmi napínavým, který jsme si opepřili i tím, že jsme hráli 5 x v oslabení a 2x dokonce jen ve 3 hráčích. Rokycany nám v těchto přesilovkách nastříleli 2 góly. Nám se ale podařilo skórovat i v oslabení a zápas jsme dohráli v překvapivě dobré náladě, kdy zarážející trošku bylo, že kluci se dobře bavili i když šli do oslabení 5:3 ( a to přísahám, že jsem jim nic nedal).

seatava Golman - Baštura hráči Kmetík, Hunsdorfer, Hencl, Kreysa, Kuneš, Ševčík, Baar, Bašta, Havlíček, Málek (C)

Takže když to shrnu: Elévové 3 výhry a 1 remíza,starší žáci 2 výhry,dorost 2 výhry, muži 1 výhra a 1 remíza. Dobrý víkend   Jen tak dál

Sepsal: Karel Hencl