Dorost 30.9.2012

 

Na první kolo dorostenců jsme 30.9.2012 vyrazili do Tachova

GO-GO Horšovský Týn– FLK TJ Slavoj Tachov 14:1 (3:0,6:1,5:0)

První zápas v soutěži dorostenců nám soupeř usnadnil. Tachovským se na zápas dostavilo jen 5 hráčů + golman.Po roce si za náš tým zahrál Honza Šimůnek, který ještě nemá vyřízené hostování do Domažlic. Zápas byl pro nás pohodový a měli jsme dosti času se sehrát a ozkoušet jak nejlépe poskládat sestavu.

O přestávce jsme se podívali na zápas FBC Plzeň – Slavia Plzeň. No když jsem viděl, jak jdou kluci tvrdě do těla a jak hráči o 20 až 30 kilo težší, než většina našich, lítají daleko za mantinely, tak jsem měl o naše kluky trošku strach.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia Plzeň 4:7 (1:6,2:1,1:0)

Před začátkem zápasu jsem zašel za rozhodčímí a poprosil je,aby se snažili vše pískat, aby nedošlo k nějakému zranění. V průběhu zápasu se ukázalo, že to nebylo třeba, protože soupeř hrál velmi slušně. S Milošem jsme zkusili trošku jinak rozestavět kluky po hřišti, tak aby nám jeden hráč mohl rychle startovat na brejky. Ve druhé pětce se ale ukázalo, že kluci nedokážou ve 4 soupeře ubránit. Proto jsme měli od druhé třetiny každou pětku jinak rozestavěnou a trošku jsme změnili i bránění hráčů s míčkem.

Za bojovnost a předvedenou hru si kluci zasloužili pochvalu.

Sestava: golmani- Baštura, Vnenk

hráči- obrana Kmetík, Málek, Tomášek útoky - Havlíček(C)-Volkman-Baar, Westerdijk-Hencl-Šimůnek

Trenéři:Stodola,Hencl

Sepsal: Karel Hencl