Dorost 3.11.2012

Třetí kolo dorostenců jsme pořádali v hale Jiskry Domažlice.

GO-GO Horšovský Týn – USK Akademie Cheb 1:4 (0:1,0:1,1:2)

Dal jsem si dva dny čas, než něco napíšu o našich sobotních zápasech. Nu a teď se ukazuje, že více jak 48 hodin je pro mou pamět už dost dlouhá doba. Ono se toho florbalového za ty dva dny přihodilo opět hodně a trošku se mi to slévá.

Ale k zápasu. Samozřejmě jako vždy jsme chtěli urvat nějaký bodík. Trošku jsme i cítilí šanci tento den. Věděli jsme, že náš tým starších žáků, posílen o 2 dorostence, asi nemá na většinu soupeřů po fyzické stránce, ale zároveň jsme viděli, že naši kluci si s míčkem a florbalkou rozumí trošku více jak soupeř. I přes vyrovnaný zápas se nám bodíky ale urvat nepovedlo. Jediný gol v zápase jsme dokázali vstřelit opět v přesilové hře. Stejně jako v následujícím zápase jsme ale branku ohrožovali vyrovnaně jako Cheb naší. Střeli 24:26.

Lituji snad jen toho, že jsem nestihl po zápase říci kapitánovi Chebu, že pokud by se chtěl s někým rvát, že bych mu sehnal někoho stejně starého, jestli by ho tedy pak odvaha neopustila.

GO-GO Horšovský Týn – TJ Baník Sokolov 2:9 (2:2,0:3,0:4)

V první třetině jsme byli spokojeni. Florbal v tempu. Kluci makali. Ovšem za druhou a třetí třetinu si kluci pochvali nezasloužili a ani se jí v šatně nedočkali. Spíše naopak. Dá se to asi popsat takto: většina kluků jela na 50% (jen tak aby se to nějak dohrálo a co nejméně mne to bolelo) a někteří zapomněli, že florbal je týmová hra. Takže po dlouhé době nespokojenost.

Sestava:
brankáři: Baštura, Vnenk; hráči: Kmetík, Hencl, Vychopeň, Tomášek, Kuneš, Ševčík, Baar, Volkman, Málek, Havlíček (C)

Sepsal: Karel Hencl