Dorost 6.10.2013

 

Ve stejný den jako mladší žáci hráli i naši dorostenci v prvním zápase jsme se utkali s FBC Plzeň B

GO-GO - Fbc Plzeň B 1:8 (1:3,0:3,0:2)

Rozdíl 7 golů byl pro nás dost krutý. Protože jsme předváděli dobrou hru, na kterou se dalo koukat. Dokázali jsme podržet míček přejít do útoku. Zakončit střelou, určitě to nebylo tak nevyrovnané utkání jak podle skóre vypadá. Ani v počtu střel nebyl mezi námi velký rozdíl. Plzeň nám ale nastřílela dost gólu ze střední vzdálenosti, kde jsme nechávali jejím střelcům až moc prostoru. Po zápase nezavládlo v šatně ani žádné zklamání i kluci věděli že tento zápas nebyl z těch kde se nic nedařilo.

V dalším zápase nás čekala Slavie Plzeň

GO- GO Horšovský Týn - Slavia Plzeň 4:9 (1:3,1:4,1:2)

Tento zápas byl zvláštní hlavně v tom, že proti nám nastoupil náš odchovanec a kamarád většiny kluků už od elévů Aleš Volkman .

https://picasaweb.google.com/KarelHencl/LigaElevu2512008Domazlice

Toto byl maximálně možný výsledek, jaký jsme v současném rozložení sil, mohli uhrát. Kluci makali na 100% a litovat snad jen můžeme času mezi první a čtvrtou minutou druhé třetiny, kdy jsme dostali 4 góly a kde bych naše kluky podezíral, že to zbytečně brzy zabalili.

Na zápas jsme měli připravené 2 pětky hráčů a 2 golmany. Kluci předvedli, že dokážeme odehrát dobré zápasy i bez našich 2 97-ek, kteří mají špatnou tréninkovou docházku a proto jsem je ani nepovolával.

sestava: G - Baštura, Vnenk hráči - Kmetík, Hunsdordfer, Hencl, Kreysa, Westerdijk, Málek (C), Kuneš, Tomášek, Ševčík, Baar

Sepsal: Karel Hencl