Elévové 11.11.2012


V Neděli 11.11.2012 jsme pořádali domácí turnaj ELÉVÚ v hale Jiskry Domažlice.Ctěl bych ještě jednou poděkovat všem tatínkům za obrovskou pomoc při stavění hřište a za celodenní obsluhu časomíry, je to veliká pomoc a radost.

K prvnímu zápasu, soupeř FBC Plzeň a první měření sil v tomto roce. Proti silnějšímuu z plzeňských FBC jsme šli na hřiště s novým pokřikem a "dobrou náladou"  , ale hodně našich neproměněných šancí znamenalo výsledek 2:1 v náš neprospěch a to i přes to že soupeř nás rozhodně nepřehrával.

Druhý zápas dne jsme rozehráli proti jednomu z nejsilnějších týmů soutěžě Huricanům z Karlových Varů. Zápas nabízel šance na obou stranách, ale protihráči dokázali po našich chybách před brankou agresivním dohráváním skórovat. Výsledek 4:2 pro K.Vary. Ani v druhém zápase jsme nedokázali využívat všechny šance. 

Do posledního zápasu dne jsme šli s tím ž musíme zachránit alespoň bronz. Konečně se dařilo střílet góly a i obránci pomáhali vyvinout větší tlak na soupeřovu branku střelbou od půlky. Konečný výsledek 6:1 v náš prospěch určitě potěšil i tribuny. Kluci i přes to že už měli hodně odehráno tak dokázali hráče Keria uběhat a medaily si zasloužili.

Konečné výsledky:

1. Hurikans Karlovy Vary

2. FBC Plzeň bílí

3. GO-GO Fbc Horšovský Týn

4.SK Kerio Plzeň

Obrovský dík patří i fanouškům Goga, kteří neúnavným povzbuzováním za doprovodu bubnú hnali kluky celý den dopředu. Těším se na příští turnaj 15.12.2012 v Domažlicích a věřím že podpora bude přinejmenším stejná a slibuju že se posnažíme o ještě lepší výsledek (po dvou stříbrech máme končně i bronz a chybí teda už jen to zlato)

Sepsal: Petr Plášil