Elévové 15.12.2012

V Sobotu 15.12 .pořádalo GO-GO Horšovský Týn poslední turnaj elévů v Domažlické hale.

K prvnímu zápasu nastoupiy naši kluci proti hráčům Apm Fbc Automotive Kdyně. V šatně jsme si řekli co musíme na hřišti plnit a s nadšení vyrazili k utkání, po našem počátečním tlaku a neproměněných šancích se ale iniciativy ujala Kdyně a po první půli vedla již 2:0. Při hře se nedařilo ani obraně ani útoku, kluci neplnili svoje úkoly a nasazení taky nenasvědčovalo chuti vyhrát, proto jsme mohli za konečnou remízu 3:3 být rádi.

Druhým soupeřem dne byli domácí hráči FBC Domažlice, pro které to byl první soutěžní zápas v kategorii elévů. Kluci na hřišti začli pracovat a na výsledku se to proti nováčkům z FBC Domažlice rychle projevilo. Naše poločasové vedení 4:0 znamenalo že do hry jsme mohli nasadit i naprosté nováčky. Domažlicím se v druhé polovině zápasu podařilo vstřelit dvě branky a konečný výsledek 4:2 pro GO-GO Horšovský Týn. Důležitější však bylo že i naši nejmenší mohli absolvovat svůj první soutěžní zápas v životě a podílet se tak na výsledku celého týmu.

Po předchozích duelech dne jsme proti poslednímu soupeři SK Kerio Plzeň nastoupili s vědomím, že abychom na skóre v turnaji zvítězili, museli bychom vyhrát o 5 gólú. Velmi dobrá hra z naší strany a únava na straně Plzně, která odehrála celý den v sedmi lidech v poli zamenala výsledek 4:0 a tedy druhé místo celkového pořadí.

Díky všem, kteří opět pomáhali na časomíře i bubeníkovi. Fanoušci, ale tentokrát slyšet moc nebyli a je potřeba na příštím tréningu vylepšit jak střelbu a bránění tak i fandění. Tohle na extraligu stačit nebude  . Přeji všem za VV GO-GO Horšovský Týn krásné a příjemné vánoce a v příštím roce hodně zdraví a sportovních úspěchů.