Elévové 26.10.2013

Pořádali jsme 2.kolo ligy elévů tentokráte systém 5+1

Kluci jako tradičně v prvním zápase předvedli slabší rozjezd, ale i ten na APM Kdyně stačil. Do první půle jsme šli na dvě pětky a do druhé nastoupili i mladší ve třech pětkách. Konečný výsledek 4:2 pro nás.

Druhý zápas nás čekal tradičně slabší soupeř ze Sokolova a to se potvrdilo i v konečném rozdílu GO-GO 4:0 Sokolov

Do třetího zápasu jsme šli z kabiny s odhodláním Ostrov porazit a to se podařilo až nečekaně jednoznačně opět v náš prospěch 4:0

Poslední zápas měl rozhodnout o vítězi dne. FBC Plzeň je tým který je ve všech žákovských kategoriích dobře připraven, naši kluci měli ze zápasu trochu obavy, a průběh utkání jim dal trochu za pravdu. Čtyři minuty před koncem jsme prohrávali o tři góly, ale naši se dokázali vyburcovat k parádnímu závěru a k nelibosti plzeňských trenérů a fanoušků jsme dokázali skóre srovnat, protože jsme věděli že první místo nám zajistí jen výhra(FBC mělo lepší skóre) tak posledních 50 sekund jsme zkusili hru bez brankáře, bohužel i přes velký tlak skončil zápas remízou 3:3

Chci poděkovat všem rodičům, kteří už tradičně pomáhají s pořadatelstvím a přípravou haly. A ještě musím zmínit rozhodčí z Rokycan (urostlejší pár) jejich pískání bylo O.K. o těch druhých se zmiňovat nebudu

Sestava: Vokáč, Kozel, Fišer, Plášil L., Plášil T., Šnirc, Táborský, Krbec, Mužík, Páleník, Konopík, Svoboda, Sobotník