Elévové 26.1.2014


Omlouvám se za zpoždění hodnocení sobotního turnaje elévů v Karlových Varech.

Sestava: Sobotník, Plášil L., Plášil T., Konopík T., Páleník, Zelenka, Levý, Bauz, Babka, Táborský, Svoboda.

Už při odjezdu bylo trochu jasné že hra bude trochu jiná než obvykle jelikož během noci onemocněl brankář a na křídla obou útoků byli nasazeni naši nejmenší.

Kluci ale od prvního zápasu prokazovali že léta tréningu jsou na nich znát a s podporou větších kamarádů v obraně plnili až na velmi drobné chyby svoje úkoly dobře.

V prvním zápasu se Kdyňí jsme dlouho drželi bezbrankovou remízu, ale cca 1minutu před koncem do naší brány propadl gól, který nemohl náhradník v bráně vidět a konečné skóre 0:1 byl pro začátek velmi dobrý.

Druhý zápas proti domácím K.Varům kluci neuvěřitelně dlouho opět drželi nerozhodný výsledek ale 5vteřin před závěrečnou sirénou se soupeřům podařilo míček do naší sítě protlačit. Závěrečný účet 0:1.

Ve třetím zápase s FBC Plzeň kluci vždy dotahovali výsledeka konečné otočení stavu na 3:2 které zařídil Emča při velmi tvrdém souboji na hranici malého brankoviště bylo kvitováno našimi fanoušku parádním aplausem.

Čtvrtý zápas proti druhému týmu FBC Pleň skončil třetí porážkou dne 1:2.

Poslední zápas nás čekalo béčko K.Varů a po stále se zlepšující souhře našich svěřenců jsme si připsali druhá vítězství dne 2:1.

Kluci se po celý den zlepšovali v souhře a ukázali že florbal hrát umí. Mrzí snad jen neproměněné šance (palubovka opravdu hodně klouzala) na to se ale vymlouvat nemůžeme bruslili všichni.

Nakonec velká pochvala směrem k rozhodčím, kteří vedli všechny zápasy naprosto parádně. 

FOTO

Sepsal: Petr Plášil