Elévové 27.4.2013


   ZLATO   

Náš poslední hrací den v kategorii elévú, konečně podařilo získat tu nejcenější medaili.

První soupeř z okresního přeboru FBC automotive Kdyně si odnesl porážku 0:5, kluci tentokrát běhali od prvního hvizdu a dařilo se na všech postech, prostřídali jsme i oba brankáře kteří se v zápase rozehřáli proti silnějším soupeřům. Velmi pěkně jsme odehráli oslabení ve kterém jsme soupeře drželi k nevoli kdyškého trenéra pod tlakem. Jedinou lehce "slabší" chvilkou i když to není to pravé označení , spíš jen škoda že jak se nám daří v oslabení, tak přesilovky musíme ještě doladit(soupeře roztahat a uběhat přesnými přihrávkami) pak vznikne i prostor pro náběhy a střelu. Ale jak říkám celý zápas jsme hráli v naprosté pohodě.

Druhým týmem který nás čekal byl zřejmě nejsilnější tým soutěže FB Hurican Karlovy Vary, ale v náladě s jakou kluci opouštěli palubovku po prvním zápase nastoupili i proti Varům a nutno dodat že jediný HURIKÁN na hřišti způsobili hráči GO-GA poločasové skóre 2:0 pro nás. Jediné z čeho jsem měl obavy aby na nás protihráči hned po pauze neuděřili a nesrovnali se tentokrát nestalo. I druhý zápas jsme ve velkém klidu kontrolovali až do konce a výsledek 3:0 jen ukázal že sobota bude v zřejmě v klidu.

Výsledek roku závisel na tom jak zvládneme zápas proti silnějšímu z týmů Slavie VŠ Plzeň. Povedlo se nám sice otevřít skóke, ale Slavie poměrně rychle zareagovala a skóre bylo nerozhodné 1:1, náš druhý únik ve skóre ale bohužel taky neměl dlouhého trvání a poločas skončil 2:2, po přestávce se ale obraz hry začal měnit a nám se povedlo navýšit na 3:2, potom jsme však darovali soupeřúm přesilovou. Kluci ale i v pozměněné sestavě sehráli oslabení tak že soupeř nevěřil a úplnou třešničkou bylo že se nám podařilo při oslabení vstřelit čtvrtý gól. V závěru se skóre měnilo ještě jednou a to v náš prospěch na konečných 5:2

V poslední střetnutí dne jsme narazili na slabšího ze Slavie a na předvedené hře to bylo hodně znát, naši kluci se florbalem opravdu bavili a Plzeňští to odnesli 9:1.

Takže výsledky:

1.GO-GO HORŠOVSKÝ TÝN

2.FB Hurican K.Vary

3.Slavie VŠ Plzeň A

4.Slavie VŠ Plzeň B

5.Fbc Automotive Kdyně

Musím taky poděkovat pořadatelů ze Slavie, protože turnaj byl skvěle připraven(dostatek označených šaten,časomíra, i přání našim Jarouškům) je vidět že florbal dělají pro děti a ne jen pro výsledky, takže díky!

A veliká pochvala rozhodčí, kteří byli mimochodem z H.Týna, svým vedením zápasů nikomu nedali šanci k pořikování a napadání jejich rozhodnutí, takže díky i Standovi a Radkovi 

Vzhledem k tomu že včerejšek byl pro nás poslední hrací den chci poděkovat i pro kluky a nás trenéry těm nejdúležitějším RODIČÚM a FANOUŠKÚM vaše celoroční podpora je prostě k nezaplacení, celou sezonu jezdí dostatek aut, příprava hřiště a obsluha časomíry při pořadatelství je díky vaší pomoci vždycky v klidu a HLAVNĚ ten ŘEV PŘI VÍTĚZSTVÍ.

Za kluky a za mě díky i vám Petr  

FOTO

Sepsal: Petr Plášil