Elévové 31.3.2012

Další turnaj v Sokolově 31.3.21012 pro mě začal už ve středu kdy začli chodit omluvenky a do sobotního odjezdu jsme měli ze sestavy devět omluvenek včetně obou brankářů!!!, ale jak řek strejda Eman "Jedem a bude aspoň sranda".

Do prvního zápasu proti nejslabšímu týmu soupeře jsme si dali jasný úkol vyhrát. Sestava: brankář: Sobotník, obrana: Sloup, Hodina, Kubovec, Plášil, útok: Soukup, Fekiač, Mužík, Svoboda, centr: Malý. Vítek měl za úkol na centru bránit soupeři ve střílení na chytajícího útočníka v naší brance a jak Zdenda po zápase podotknul opravdu si moc nezachytal. Vítek obraně pomáhat nemusel a soupeře jsme rozdrtili 11:0.

Na Slavii Plzeň, vítěze předposledního turnaje jsme nastoupili s taktikou nenechat se od výrazně početnějšího soupeře zatlačit a nenechat se rozstřílet což se povedlo.Pro Slavii překvapivý poločasový 0:1 v náš prospěch nás všechny hodně těšil. Ještě větší překvapení zažíval soupeř v průběhu druhého poločasu kdy jsme nvýšili naše vední až na 3:1 bohužel s blížícím se koncem zápasu docházeli síly a Slavie dokázala skóre dorovnat na výsledných 3:3.

Ve třetím zápase nás čekali Karlovy Vary jejichž hráči umí perfektně střílet z obrany a útočníci velmi často dokáží dorážet a bojovat před brankovištěm. Po poločasu bylo skóre ve prospěch K.V. jen 3:2. Do druhé půlky jsme šli s tím abychom vydrželi s ubývajícími silami a nenechali se od soupeře semlít. výsledek K.V.:GO-GO 6:5 byl za danné situace víc než přijatelný.

Na čtvrtý zápas šel do branky Ondra a my na hřiště poslali neuběhaného žolíka, Zdenda vystřídal na centru Vítka, který si šel "odpočinout" do obrany protože do té doby celý den NESTŘÍDAL!!! Poslední soupeř Sokol Plzeň následný vítěz turnaje na nás nastoupil zostra, ale po pár minutách se nastačili trenéři Plzně divit co dokáže devět unavených ale odhodlaných bojovníků.V poločase jsme vedli 2:1, bohužel na konci dne už síla opravdu nebyla a my podlehli o gól 3:4

V obou zápasech s K.V a Fbc Plzeň jsme v posledních minutách zkusili hrou bez brankáře zvrátit výsledek což se sice nepodařilo, ale také jsme soupeři nepůjčili míček a kombinací dokazovali že se celý tým výrazně lepší. Zlepšení se týká všech našich činností :útočníci konečně cloní brankářům soupeře doráží míčky do branky a bez obav na jeden dotek kombinují a přihrávají před brankovištěm soupeřů, obránci včas vyráží proti útočníkům protihráčů a rychlými přihrávkami dokáž svižně vysílat křídla do protiútoků.Prostě sobota byla z pohledu předvedené hry vynikající a já chci ještě jednou všem klukům poděkovat. Nakonec i 22 branek, které se nám podařilo vstřelit je povzbuzující počet.