Elévové 6.10.2012

STŘÍBRO bez jediný porážky!!! To byla sobota 6.10. v Karlových Varech v podání našich elévů!

První zápas sezony a nejslabší soupeř ze Sokolova? Během první půlky se sokolovští dostali několikrát k naší brance a na rozdíl třídy jako v minulé sezoně to rozhodně nevypadalo poločas 1:0 pro nás, během druhé půle ale kluci začali tlačit a Járovo střelecký cvičení naznačovalo že se skóre může změnit. Nakonec výsledek 3:0 Go-Go:Sokolov.

Před druhým zápasem byla v kabině pohoda a dobrá nálada, začátek zápasu proti KERIU a dobrá hra na obou stranách, ale soupeř ze dvou střel na naši branku dvakrát skóroval a už v čase 1.38 to na úspěch nevypadalo. Za chvíli kluci přestali hráče Keria pouštět kombinační hrou na naši půlku a za chvíli se začlo dařit i střelecky a skóre se po stavu 0:2 pomalu začalo přehupovat v náš prospěch 1:2,2:2,a dvanáct vteřin před půlkou obrat na3:2 , po poločase během 40 vteřin jsme zvyšovali již na 4:2. Do konce zápasu jsme nastříleli další branky a závěrečný účet 6:2 pro nás.

Třetí tým byl pro nás naprostou neznámou. Poprvé jsme nastoupili proti florbalistům z Ústí nad Labem, Ale v utkání jsme pokračujícím kvalitním výkonem protihráče ze severu jasně přehrávali a ten stejně jako předchozí soupeř jen přihlížel navyšující se skóre v náš prospěch až na konečných 7:2 a třetí vítězství dne.

Poslední zápas a dva celky které měli po celodením boji na kontě tři výhry, Karlovy Vary a Horšovský Týn. Proti domácímu favoritovi jsme vtrhli do zápasu s jasným cílem, předvádět florbal který za který se nebudeme muset stydět. Hurikáni se třemi pětkami v poli a třemi brankáři v sestavě se ujali vedení ale v průběhu zápasu se skóre měnilo až na 4:3 v čase 7.38 ve prospěch Varů.Brali jsme time out a odvolali brankáře v naději že dorovnáme  za pár vteřin ale prázdná branka dostává na 5:3, kluci v nepříznivémstavi s brankářem zpátky za zády i přes to dál tlačili a za chvilku korigovali na 5:4 a tribuny včetně bubeníků se skandováním dožadovali vyrovnání. Během minuty a půl druhá power play a patnáct vteřin před koncem 5:5  . Rychle ještě jedna kombinovaná betonovací pětka, brankář zpátky. Poslední zápas dne končí a kluci neporažení si užívají skandování fanoušků.

Po celou sobotu jsme na všech postech předváděli parfektní hru. Brankáři měli velmi pěkné zákroky, výhozy byli ve stoje prostě ok. Obránci po přechodu přes půlku pomáhají v útočení zachytáváním míčů a přesnými přihrávkami, daří se jim i střely z dálky do prostoru branky. Útočníci výborně v rozích vybojovávají míče a přesnými přihrávkami posílanými motají soupeřům hlavu téměř nepřetržitě v vprůběhu celého zápasu.

A to nejdůležitější na závěr!

Sestava: b-VLASÁK, VOKÁČ, o-PÁLENÍK, ZELENKA, SOBOTNÍK, PLÁŠIL, ú-KONOPÍK, SLOUP, SVOBODA, LEVÝ, FEKIAČ, MUŽÍK, TÁBORSKÝ

Sepsal: Petr Plášil