25.1. junioři

Ve stejný den jako elévové hráli i naši junioři další kolo juniorské ligy. Naši kluci vyrazili na další kolo této soutěže do Chebu.

V prvním zápase nás čekal tým TJ Jiskra Aš - FBC Vulkan Cheb. Že tento zápas byl důležitý pro oba týmy, bylo patrné již před začátkem zápasu, kdy se snažil soupeř získat početní výhodu, když reklamoval, že náš kapitán nemá kapitánskou páskou. Naštěstí i my jsme našli nějaké nedostaky na výstroji Chebu a ten poté svůj protest stáhl. Sportovně se zachovali junioři ze Sokolova a pásku našemu kapitánovi na oba zápasy zapujčili.
V první třetině bylo znát, že žádný tým nechce riskovat a snažil se mít hlavně pořádně zajištěnou obranu. Naštěstí v jedenácté minutě otevřel skóre kapitán Go-Ga Martin Királ po přihrávce Zdeňka Strnada. Ten v našem týmu startoval ve svém prvním zápase a hned se blýsknul asistencí u prvního gólu. Po tomto gólu začali být chebští značně nervozní a pomáhali si fauly. Ve třinácté minutě nám rozhodčí po faulu chebu ponechaly výhodu odloženého vyloučení. Toho využil Dušan Boroš, když ,u přihrával Jakub Obrtlík. V závěru třetiny přišla chyba našeho obránce, který svou přihrávkou našel pouze utočníka soupeře a ten snížil na 1:2.
Do druhé třetiny jsme nastoupili s náskokem jednoho gólu. Hned ve čtvrté minutě přišla další chyba a Cheb srovnal na 2:2. Po necelé minutě strhl vedení na naší stranu Obrtlík po přihrávce Boroše. V osmé minutě byl vyloučen Királ za vrážení na mantinel. V tomto oslabení se dostal do brejku Boroš, kterého Cheb nedovoleně zastavil. Za tento faul nařídili rozhodčí trestné střílení, které se nepodařilo proměnit Obrtlíkovi. Síly na hřišti se srovnali, když po neproměněném trestném střílení odešel na trestnou lavici i hráč Chebu.
Do třetí třetiny jsme nastupovali za stavu 3:2. Ve druhé minutě zvýšil na 4:2 Obrtlík po přihrávce Císlera. Poté se soupeř vrátil ke své hře z první třetiny, kdy si pomáhal hodně fauly, za což byl několikrát potrestán dvouminutovým vyloučením. V šesté minutě měli dokonce naši kluci výhodu pěti proti třem. Tuto výhodu bohužel nevyužili. V deváté minutě snížil Cheb na 3:4 a trenéři Go-Ga si vyžádali time-out. Ve dvanácté minutě zvýšil Királ na 5:3 po přihrávce Císlera a tímto výsledkem i zápas skončil. A Go-Go si připsalo velice důležité 3 body v této soutěži.

K dalšímu zápasu jsme nastoupili v jednu hodinu proti FLK TJ Slavoj Tachov. Po prvním zápase jsme chtěli vyhrát i tento a připsat si další body.
První třetina byla vcelku vyrovnaná. Naši hráči neproměnili několi solidních šancí a naopak v naší bráně, stejně jako v prvním zápase, skvěle zachytal brankář Radek Dufek. Bohužel po chybě v rozehrávce nám untekl utočník Tachova a v souboji s naším gólmanem se nemýlil. Tachov po první třetině vedl 1:0.
Druhá třetina byla stejně vyrovnaná jako první. Šance na obou stranách,ale žádný gól nepadl.
Do třetí třetiny jsme nastupovali s tím, že chceme rychle srovnat a otočit vedení na naší stranu. Bohužel ve třetí třetině byl lepší tým Tachova, který navýšil na 2:0 hned ve druhé minutě. Poté v šesté minutě na 3:0. Naši trenéři si hned po této brance vybrali time-out, ale to moc nepomohlo a hned poté jsme obdrželi další gol. V závěrečných minutách jsme se nechávali zbytečně vylučovat a soupeř dostal šanci hrát i přečíslení 5 na 3. 45 sekund před koncem navýšil na 5:0 a toto skóre bylo i konečné.
4 goly v poslední třetině je dost, budeme muset na trénincích zapracovat tak, aby naše poslední třetiny nedopadaly podobně.

Sestava: Radek Dufek - Ondra Císler, David Černý, Jakub Popela, Dušan Boroš, Martin Királ, Zdeněk Strnad, Vojta Müller, Jakub Obrtlík.
Trenéři: Felix Beran a Michal Kokeš.