Muži 13.11.2011

13.11.2011 nás čekalo 8. kolo ligy mužů v Klatovech.

GO-GO – Jiskra Domažkice B 11:4 (1:0, 8:2, 2:2) střely (38:15)
Góly (Asistence): Dufek (Tanczoš), Kopecký (Hruška), vlastní gól, Kopecký (Hruška),Hruška, Dufek (Tanczoš), vlastní gól, Hruška (Kopecký), Kopecký (Hruška), Hruška, Kopecký (Císler)

Stav po první třetině 1:0 při střelách na branku 13:1 naznačoval, že máme trošku problém se zakončením. Naštěstí ve druhé třetině se začali naši střelci pořádně prosazovat. 8 golů z 16 střel na branku soupeře. Asi jen u nás se může stát, že se hráči mezi sebou dohadují a panuje špatná nálada i přesto, že vedeme o 7 gólů. To nevím co více si můžeme přát a pokud se udělají nějaké chybičky, tak za tohoto stavu se to asi dá překousnout a v klidu si to vysvětlit. Z toho pramenila i ne příliš vydařená 3-tí třetina. Všichni jsme viděli, že spolupráce mezi obranou a útočnou trojkou moc nefungovala, ale do dalšího zápasu se to zlepšilo. Nutnu říct, že Domažlice nám to značně usnadnili (6 hráčů + gólman - to není moc. Asi jako my v loňské sezoně).

GO-GO - Fbc Sokol Rokycany B 8:3 (2:1, 4:1, 2:1), střely (18:13)
Góly (Asistence): Hruška (Kopecký), Hruška (Podestát), Hruška (Stodola), Kopecký (Podestát), Císler (Hruška), Kopecký, Kopecký, Podestát (Hruška)

Zápas od začátku v mnoho vyšším tempu než první. Naštěstí naše útočné trojky pochopili, že bez spolupráce s obránci to asi nepůjde. Takže vcelku spokojenost a snad i u našich fanoušků (celkem 1 :] ). Ještě naučíme některé hráče trefovat míček před odkrytou brankou a bude to dobrý.

Takže kooonečně 6 bodů!

Sestava: Gólman - Čadek; obránci: Císler - Tanczoš, Kůst - Stodola; útok: Dufek - Fořt - Podskalský, Hruška - Podestát - Kopecký

Sepsal: Karel Hencl