Muži 16.10.2011

Druhé kolo mužů pořádalo Kerio Pleň na Slavii v Plzni.

GO-GO Horšovský Týn - Kerio Plzeň 6:2 (2:1,3:1,1:0) G-Dufek, G-Kopecký, Hruška, G-Podestát, Hruška, G-Hruška, Podestát, G-Podskalský, G-Kopecký

Tak jak už začíná být zvykem prvního góla jsme obdrželi my. Naštěstí nás to nijak nesrazilo a do konce třetiny jsme vstřelili dva góly. Ve druhé třetině bylo znát, že se pětky (hráli jsme na dvě pětky) sehrávají a předvedli jsme vcelku slušný florbal. V závěru této třetiny se Fořtovi opět ozvala bolavá záda a museli jsme udělat změny ve složení. Ve třetí třetině Kerio hodně tlačilo, proto mne překvapuje, že v zápise o utkání jsou jen 3 střely na naší branku a 5 střel na brankáře Keria. Výhru pojistil Kopecký střelou do prázdné branky.

GO-GO - Stod 3:4 (1:2,2:0,0:2) G-Hruška, Tanczoš, G-Podestát, Hruška, G-Dufek

Opět první gól v naší brance po samostatné akci Ondřeje Plocara, který se vcelku nerušeně proběhl naším obraným pásmem. V první třetině moc dobře nefungovala naše první pětka poskládaná kolem kapitána Dufka, proto jsme do druhé třetiny přesunuli Standu na centra k utočníkům Dufkovi a Podskalskému a hra tohoto útoku se už srovnala s útočnou trojkou Hruška, Podestát, Kopecký. Byl to vyrovnaný souboj. V náš neprospěch rozhodli naše 3 oslabení (2 góly) a dost neproměněných tutových šancí.

Sestava: gólmani - Čadek, Dufek R., hráči - Dufek J. (C), Sladký, Urban, Tanczoš, Fořt, Podestát, Stodola, Hruška, Kůst, Podskalský, Kopecký
Plus tohoto kola je, že hráči odjížděli se svým výkonem vcelku spokojeni. Dokázali jsme poskládat dvě vyrovnané pětky a máme gólmany s nimiž v zádech se hraje trošku svobodněji dopředu.
Mínus tohoto kola je, že hráči byli až tak spokojeni, že se většina neráčila přijít na úterní trénink.

Sepsal: Karel Hencl