Muži 17.10.2015


Dnes jsme s muži vyrazili na prvni kolo Plzeňské ligy.(hrálo se v Plzeňské hale Slavie).Upřímně jsme tam jeli s cílem uhrát aspoň nějaký rozumný výsledek a každý bod by byl pro nás výhrou vzhledem k sestavě se kterou jsme dorazili.

Go-Go Horšovský Týn -TJ Jiskra Domažlice C 5:4 (střely:22:28)

Od tohoto zápasu jsme nevěděli co čekat,jelikož jsme nevěděli kdo vůbec za Domažlice bude letos nastupovat,nakonec za ně nastoupili i dva kluci z A týmu.Tenhle zápas byl nakonec velice vyrovnaný. nikdo se nedostal na odstřel více jak dvou golů a vedení se neustále přelévalo na jednu nebo druhou stranu.Nakonec jsme však zápas i přes minimálně 6 tyček které jsem dokázali nastřelit urvali a odešli jsme s plným počtem bodů.

Fbc Sokol Rokycany B - Go-Go Horšovský Týn 1:3 (střely:22:16)

Tohoto soupeře jsme neznali a zpočátku nás docela zatlačil z úvodního tlaku dali také první a nakonec i jediný gol.Postupem času se hra vyrovnávala a začali jsme se víc dostávat do šancí,z kterých jsme se dokázali i prosazovat.Soupeř hrál velice tvrdě což nakonec mělo za následek zranění našeho hráče Pavla Cícha který v pruběhu myslím druhé třetiny zamířil do nemocnice z které odjel se šesti nebo sedmi stehy na levém koleni.Někteří (nebo asi všichni) naši hráči už na konci šli jak se říká opravdu na krev ,což vzhledem k tempu zápasu bylo pochopitelné.

Velmi pozitivni byly výkony našich nových´´posil´´  ,mám na mysli hráče : Málek, Novotný, a na druhý zápas i Přikryl,ten se blýskl i vítězným golem v druhém zápase.Všichni odvedli super výkon a právem si odvážíme plný počet šesti bodů.

sestava: G-Jůna,Hráči-Cích,Hruška,Novotný,Málek,Baťko,Šimůnek,Podlipský a na druhý zápas Pŕikryl.

Jinak pro doplnění výsledků: 1.kolo BLMF Reg.ligy divize II-což je soutěž v malém florbale hraném stylem 3+1,kterou hrajou naši muži společně s našimi dorostenci.(hala:Tlučná)

Hráli jsme tři zápasy a dovezli jsem plný počet devíti bodů.

Go-Go - Fbc Doubravka Pirates 6:1

Fbc Dobřív - Go-Go 2:4 -tento zápas byl nakonec později kontumován ,vzhledem k neoprávněnému startu jednoho z našich soupeřů , Takže nakonec: 0:5

Pokusní králici s.r.o. - Go-Go 1:2

sestava: G-Jůna,hráči: Tanczoš,Baťko,Havlíček,Málek,Volkmann,Šimůnek

zítra nás čeká další kolo Blmf pak bude další info,hrajeme v hale v Nepomuku.

Sepsal: Jarin Jůna