Muži 25.9.11

Na první kolo ligy mužů vyrazil náš tým do Rokycan.

GO-GO - Sokol Mirošov 6:3 (1:2,3:0,2:1) G-Podestát, Hruška G-Kopecký,Urban G-Podestát,Stodola G-Podestát,Beránek G-Kopecký,Podskalský G-Kopecký, Podskalský

Do zápasu jsme vkročili špatně a hned po úvodním vhazování jsme obdrželi gol (čas 0:04). Naštěstí jsme si z toho nedělali nijak zvlášť těžkou hlavu. Většinu dobu jsme drželi míček my, ale proti dobře zahuštěné obraně jsme se nedokázali pořádně prosadit. Mirošov hrozil z rychlých protiútoků, ale naštestí pro nás nevyužíval volně postavené hráče, kterých si naše obrana vůbec nevšímala. Podařilo se nám skorovat ve třech z pěti přesilovek. Při hře v plném počtu hráčů bylo velmi těžké se prosadit v blízkosti branky a nebo tento zahuštěný prostor prostřelit. První 3 důležité body do tabulky.

GO-GO – 1.FBC Toužim 4:8 (1:1,0:7,3:0)

Opět špatný začátek a v čase 0:43 jsme prohrávali 0:1. Přestože soupeř měl o dva hráče méně než my, bylo znát že mladící v jeho dresech mají lepší fyzičku. My jsme tempo drželi, ale bylo znát, že v některých soubojích jsme rychlostně nestačili. V první třetině jsme byli aktivnější v počtu střel a podařilo se nám srovnat na 1:1. Ve druhé třetině ale přišlo velmi mnoho chyb v naší obrané činnosti a v čase 3:22 šla Toužim do vedení 2:1 v čase 7:59 už svítilo na časomíře hrozivých 8:1. Většina z těchto gólu přišla od nikým neobsazených hráčů soupeře. Přestože jsme si toto snažili vysvětlit o přestávce před zápasem, protože stejná okýnka jsme měli i v předešlém zápase. Ve třetí třetině jsme převzali iniciativu my, ale soupeř by byl hloupý pokud by při vedení o 7 gólu nějak zvlášť otevřel obranu a nám se, přes velkou snahu zápas otočit, podařilo vstřelit již jen 3 góly. Do nové sezóny jsme vstoupili opět s novým mužstvem. Doufám, že sestava se nebude nijak zvlášť měnit a budeme moci se postupně sehrávat, aby jsme mohli zamakat o nějaké vyšší příčky v tabulce. K našim hráčům z loňské sezony - brankáři Dufek, Jůna hráči - Dufek J., Tanczoš, Stodola, Urban- se v tomto kole představily posily Podestát, Beránek (ti byli na soupisce již loni ,ale odehráli minimum zápasů) Hruška, Vondrovic, Podskalský a náš odchovanec Kopecký (u toho je otázka kolik zápasů ještě za nás odehraje, jestli nepodlehne vábení druholigového týmu a neobjeví se na soupisce našich hráčů v rozsáhlé kolonce s nadpisem hostování). Příště už by se měli na hřišti objevit i obránci Sladký a Handlovský a brankář Čadek. A rád bych někoho viděl na hřišti i z našich mladíků.

Sepsal: Karel Hencl