Muži 29.10.2011

29.10.2011 pořádal náš klub další kolo ligy mužů v Domažlické hale.

GO-GO – FBC Kdyně 4:4 (2:0,0:1,2:3) Tanczoš (Podestát), Podestát (Hruška), Dufek, Hruška

Zápas jsme začali velice dobře, po první třetině jsme vedli 2:0. Vytvořili jsme si hodně příležitostí, ale například Kopecký trefoval pouze tyčky a břevna (za tento zápas 4x). Utekl nám začátek třetí třetiny kdy v čase 0:58 snižila Kdyně na 2:3 a v čase 1:35 už vedla 4:3. Blbé góly se dostávají a my nejsme vyjímkou, ale dostat gól, protože se obránce dohaduje s rozhodčím a ostatní hráči včetně brankáře toto dohadování sledujou, je hloupost, která by se v mužích neměla stávat. Zápas jsme měli rozehrán dobře, proto remíza je spíše zklamáním.

GO-GO – Slavia Plzeň 2:2 (1:0,0:0,1:2) Podskalský (Dufek), Podskalský (Dufek)

V dalším zápase jsme si opět vytvořili v první a druhé třetině herní převahu, ale opět sme nedokázali tuto převahu zúročit do skóre. Po dvou třetinách byl pohled na skóre zklamáním a špatným vysvědčením pro naše zakončování. Útočníci se nemohli trefit do brány a obránce prakticky ke střelbě nevyužívali. Třetí třetina byla z našeho pohledu již zoufalá, soupeř nás jasně přehrával a dokázal tuto převahu přetvořit ve dva góly. Dvě nijak prudké střely z poloviny a rázem jsme prohrávali. Z posledních sil jsme ještě vyrovnali a do konce utkání se strachovali o jediný bod. Přesto je remíza obrovským zklamáním z důvodu převahy ve dvou třetinách.

Sestava: Gólman - Dufek R., hráči - Podskalský, Urban, Fořt, Tanczoš, Podestát, Stodola, Hruška, Sladký, Dufek J., Handlovský, Kopecký

Sepsal: Karel Hencl a Standa Tanczoš