Muži 29.1.2012

29.1.2012 bojovali o další body naši muži v Klatovech

GO-GO – Slavoj Tachov 5:5 (2:1,2:2,1:2) Podskalský, Podskalský (Dufek), Fořt (Dufek), Podskalský (Stodola), Dufek

Musím říct, že celý zápas jsem věřil, že vyhrajeme. I v druhé třetině kdy odstoupil ze hry Radek Fořt (opět ty záda) a zůstali nám jen dva hráči na střídání. Měli jsme převahu. 2x jsme dokonce vedli o 2 góly (3:1 a 5:3). Tachov hrál na 3 pětky a měl tudíž mnohem více sil než my. Přesto se ale nikam nehnal a vždy po ztrátě míčku zformoval svou obranu od pulící čáry. Naše pokusy probojovat se samostatně přes velké brankoviště nevedly k brankovým příležitostem. Stejně tak i střely ze vzdálenosti 3 až 5-ti metrů byly v podstatě k ničemu. Takže jsme si nakonec připsali jen jeden bod do tabulky za remízu.

GO-GO -   Kdyně 3:3 (0:1,1:1,2:1) Stodola SN, Dufek (Tanczoš), Dufek (Stodola)

Tři sekundy před koncem první třetuiny šla Kdyně do vedení 0:1 z hole našeho obránce  (pěkně umístěný míček - nu stane se). V 7-mé minutě druhé třetiny nám Kdyně utekla již o 2 góly. Když zvyšoval Obrtlík po přihrávce Kupilíka (kluci asi zapomněli, který tým je jejich domácí a kde jsou jen na hostování). I když na druhou stranu je třeba Tomáše Kupilíka pochválit, že si vzpomněl kde hrál 2 sezony v obraně, když vytáhl z naší brankové čáry míček :).
Ale teď beze srandy. Od druhé třetiny bylo znát, že přestáváme stíhat. Do útoku jsme častokrát vyráželi pouze v jednom muži, protože další hráči radši zvolili odpočinek v našem obraném pásmu.
Do třetí třetiny jsme trošku změnili rozestavění hráčů v poli a podařilo se nám srovnat. V tomto zápase můžeme být za jeden bodík rádi.

Sestava: Gólman - Dufek Radek hráči - Tanczoš, Fořt, Stodola, Sladký, Hruška, Kůst, Dufek J. ©, Podskalský

Sepsal: Karel Hencl