Muži 29.4.2012


Poslední turnaj této sezóny hráli muži v Chebu. Na turnaj odjížděla velice oslabená sestava (5 hráčů do pole a tři gólmani). Znamenalo to, že se Jarda Jůna a Radek Dufek z gólmanských postů přestěhovali do útoku. Ke zraněnému Pepovi Dufkovi se přidal Venca Sladký a po úterním tréninku i Radek Fořt. Omluvenky od hráčů přicházeli už od začátku týdne a tak bylo jasné, že bude potřeba oslovit i hráče, kteří do základního týmu nepatří. Do Chebu tedy odjížděla sestava: Čadek v bráně, Stodola, Kůst, Tanczoš, Fiala, Jůna, Dufek R., Císler.

GO-GO - Rokycany B 3:6 (0:1, 2:2, 1:3) Tanczoš (Fiala) 1:1 gól v oslabení, Stodola (Dufek R.) 2:2, Tanczoš (Císler) 3:3, přesilovky 0:3 (využité 0:2) + neproměněný SN Rokycanských

Vzhledem k sestavě ve které sme hráli, sme neměli prakticky žádné ambice na vítězství, přesto jsme v tomto zápase dokázali třikrát srovnat skóre. V poslední třetině zápasu došli síly a Rokycany nám utíkali do přečíslení z kterých nám nasázeli tři snadné góly. Nedostatky v technické vyspělosti našich hráčů sme se snažili vyrovnat bojovností, ze které však přicházelo velké množství našich faulů. Stodola v tomto zápase obdržel tři tresty a odpočinul si tak nejvíce ze všech našich hráčů :D.

GO-GO - Sokolov B 2:5 (2:0, 2:1, 1:1) Fiala (Jůna) 1:2, Fiala 2:5, přesilovky 1:2 (využité 0:1)

Taktika na zápas byla jasná. Stáhnout se na polovinu a čekat s čím Sokolovští na nás vyrukují. Ti nám dokázali hned při prvním útoku, že nemají s touto taktikou žádný problém a z první střely sme ihned inkasovali. Zápas byl až na malé vyjímky celý v režii Sokolova, který si již před naším zápasem zajistil postup do vyšší soutěže.

Děkuju klukům, kteří jeli na poslední zápasy a nedovolili udělat z posledních zápasů blamáž. Docela fajn jsme si zahráli.


Sepsal: Stanislav Tanczoš