Muži 5.12.2015

V sobotu jsme s muži odehráli v Domažlicích další kolo Plzeňské ligy mužů Divize A:

TJ Jiskra Domažlice C - Go-Go Horšovský Týn 5:6 (strřely:22:21)

V prvním zápase nás čekal tým Domažlic . Ten tentokrát na tento zápas měl silnou sestavu se třemi hráči A týmu,takže se očekával velmi těžký zápas. Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře a hned v čase 00:06 jsme už prohrávali 1:0 . Do konce třetiny se nám však podařilo vývoj otočit a do druhé části jsem šli za stavu 3:1 pro nás.Do šancí jsem se dostávali především přes druhou formaci soupeře ve které se hráči z A týmu nenacházeli.:) , v druhé části soupeř score srovnal po pár našich chybách.Do třetí třetiny se šlo tedy za nerozhodného stavu , nakonec se nám ale podařilo vstřelit dva goly a soupeř ze závěrečného drtivého tlaku vytěžil pouze jeden gol.

Go-Go Horšovský Týn - FBŠ Slavia Plzeň C 9-5 (střely:25:24)

Do tohoto zápasu jsme vstoupili o mnoho lépe než do předcházejícího a hned v čase 00:52 jsem vedli 2:0.Soupeř však následně hru trošku vyrovnal a ve druhé časti byl docela nebezpečný -druhou čaást nakonec i vyhrál 1:2 ale blíže než na dostřel jediného golu se nedostal a tak po přestřelce ve třetí třetině která skončila stavem pro nás příznivý (5:2).

Prozatím po osmy zápasech jsme stále neztratili ani bodík a v dalšícm kole nás čeká druhý a třetí tým tabulky takže půjde o hodně,jelikož tým Sk 2012 má prozatím bilanci 9 zápasů a pouze jedna prohra (s námi) a je díky tomu v čele tabulky na lepší skore.

sestava:G-Jůna,Hráči:Táborský,Havlíček,Baťko,Hruška,Cích,Černý,Podlipský,Přikryl.

Sepsal: Jarin Jůna