Mladší žáci 11.1.2014

V sobotu ráno vyrazili mladší žáci do vzdálených Karlových Varů. Před začátkem cesty nás rozveselilo Petrovo auto a mohli jsme vyrazit a přemýšlet o tom zda se nám podaří udolat minimálně 4 silné soupeře.V autě jsme si ještě s Jardou několikrát přeskládali (v hlavách) sestavu a dali jsme si za úkol porvat se o co nejlepší umístění.

Prvním silným soupeřem nám měla být Kdyně

GO-GO - APM Kdyně 6:1- Před zápasem jsme s takovýmto průběhem utkání nepočítali. Soupeře jsme zaskočili a od začátku jsme si tvořili dostatek příležitostí.Nebezpeční hráči Kdyně se během tohoto zápasu nedokázali proti našim klukům nijak nebezpečně prosadit. Pro začátek dne velmi cenné vítězství a během turnaje se ukázalo, že tento soupeř byl opravdu silný.GO-GO - Rokycany - na Rokycany jsme si věřili. Do zápasu jsme šli jako favorité a tuto roli jsme potvrdili a vcelku s přehledem vyhráli. Jelikož nám delší pobyt v hale přišel jako zdraví škodlivý (nic proti Varům,ale halu by si takové velké město zasloužilo lepší, problém byl především s nedostatkem světla atd..), vyrazili jsme po tomto zápase na krátkou procházku. Po načerpání čerstvého vzduchu jsme vlétli na domácí tým: GO-GO - Hurrican šedý 4:2- opět všichni kluci makali, plnili si perfektně své povinnosti. Nemuseli jsme dělat žádné změny. Prostě nám to klapalo tak nějak samo. To se to pracuje, když je kvalitní materiál  . Už jsme měli jistotu bronzu a o to klidnějš jsme mohli odehrát další utkání. Nejtěžším soupeřem dne měl být druhý domací tým Hurrican modří. GO-GO - Hurrican 3:3 velmi těžký zápas. 5 minut před koncem jsme prohrávali 1:2,ale k žádným změnám jsme nesáhli, protože jsme věřili, že máme dostatek času na otočení výsledku.Šance byly na obou stranách, ale další branku vstřelil 3 minuty před koncem zápasu soupeř. Nezbylo než vyrazit na "trestnou výpravu" - 1:10 minuty před koncem se nám podařilo snížit na 2:3. Posledních 60 sekund jsme hledali správnou chvilku na hru v 6-ti bez gólmana. Tato správná chvilka přišla 4 sekundy  před koncem zápasu,kdy rozhodčí nařídil standartku z půle pro nás.Přihrávka střela a poslední 2 sekundy už jsme dohráli v klidu opět s gólmanem v bráně. Od Zlata nás dělila výhra s posledním soupeřem Keriem Plzeň. GO-GO - Kerio Plzeň 5:3. Kerio by bylo velmi zrádné podcenit. Je to pořád hodně silný soupeř a je třeba se v těchto zápasech plně soustředit na hru. Kluci zvládli zápas na jedničku s hvězdičkou a mohli se radovat ze svého letošního druhého zlata  . Pravda je , že radovat se tedy moc neumí  . Je to zvláštní, hrát by jim šlo , ale užít si trošku radost z vítězství to ne- ani tito kluci ani Ti starší. Něco je špatně, protože já to mám přesně naopak, jako bychom byli každý z jiného týmu.  Pěkný výkon, díky klukům, díky Jardovi za trénování, díky rodičům za fandění.

sestava: Vlasák - Plášil, Karban, Sloup, Konopík, Sobotník, Mužík, Táborský, Malý, Plachý

trenér: Jůna, Hencl