Mladší žáci 13.10.2012

Na prvním našem turnaji mladších žáků v této sezoně jsme obsadili druhé místo

GO-GO Horšovský Týn– APM Kdyně 6:2 (2:1,4:0,0:1)

Před zápasem jsme si řekli sestavu s tím, že během zápasu budeme hráče na postech určitě měnit,tak abychom se dostali do nějakého ideálního rozestavění na hřišti. Kluci do zápasu vlétli způsobem, že jsem hned pochopil,že těch změn nebude třeba hodně. Těchto 11 kluků ještě spolu pohromadě nahrálo žádný zápas , ale na první pohled to vypadalo, že jsou vcelku dobře sehraní. Výsledkově to vypadá, že nejlepší naší třetinou byla druhá, ale myslím,že v první třetině jsme hráli nejhezčí florbal. Ve druhé a třetí už jsme přeci jen trošku zvolnili.Což bych ale nepříčítal špatné fyzičce, ale spíš tomu, že z dvanácti kluků je 7 ve věku elévů.

GO-GO Horšovský Týn – SK Kerio Plzeň 4:2 (2:0,1:1,1:1)

Před zápasem jsme měli možnost naše další soupeře sledovat ve vzájemném zápase. Bylo vidět, že kluci si s míčkem rozumí a vědí co na hřišti dělají. Do zápasu jsem tedy vstoupili ostražitě,ale po pár minutách se ukázalo,že jsme minimálně stejně dobří. Myslím,že rodiče, kteří odjeli před tímto zápasem na nákup a do místního bazénu, přišli o hodně.Po celý zápas jsme si udržovali 2 golový náskok a měli průběh zápasu pod kontrolou. Soupeře jsme do nějakých větších šancí nepouštěli a když bylo třeba zabrat, tak kluci zatlačali a zamakali.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia VŠ Plzeň 3:5 (1:0,0:1,2:4)

Před tímto zápasem jsme věděli,že druhé místo nám nikdo už neveme a čeká nás boj o zlato

s nejtěžším soupeřem dne. V tomto zápase už bylo třeba začít hýbat sestavou. Slavie měla na hřišti mírnou převahu. Naši kluci ale předvedli obrovskou bojovnost. žádný míček pro nás nebyl ztracen a to se vyplatilo, protože skore zápasu jsme otevřeli my.Ve druhé třetině Slavia srovnala na 1:1. Toto byl pro nás před třetí třetinou ještě přijatelný výsledek. Bohužel jsme hned v začátku poslední třetiny 2 x inkasovali. Ve čtvrté minutě Plzeň navýšila na rozdíl 3 branek. Což pro nás znamenalo 5 minut před koncem zápasu si vzít time-out a zkusit ještě něco s výsledkem udělat.Podařilo se nám přiblížit na rozdíl jednoho golu 3:4.Na patý gól Slavie jsme ale už nedokázali zareagovat. Odehráli jsme pěkný zápas a smutek, který byl na klucích vidět po zápase, nebyl třeba.Určitě si všichni zasloužili pochvalu.

Takže v prvním turnaji druhé místo.Velká spokojenost. Elévové nabrali nové zkušenosti,které určitě prodají na příštím turnaji elévů a mladší žáci se dobře rozcvičli na ligu starších žáků.Obě tyto soutěže se hrají příští neděli 21.10.2012.

Sestava: golman - Vlasák