Mladší žáci 13.1.2013

Mladší žáci dnes na turnaji v Karlovo Varech obsadili 2.místo

Škoda že ve Varech už řádí finanční krize o něco více než u nás a už nezbylo na stříbrné medaile, které by nám udělaly velkou radost. Takže háček u mé postele postrádá letos už 2 medaile, které jsme si tvrdě vydřeli.

V 10:00 nás čekal souboj s naším sousedem ze Kdyně.

GO-GO Horšovský Týn - Fbc APM Kdyně 4:0 (1:0,0:0,3:0)

Hrálo se na malém hřišti na kterém nebyl čas na nějaké dlouhé vodění míčku. Pokud jsme nevystřelili hned, tak se prostor před námi zahustil tak rychle, že už na kloudnou střelu nebyl čas. Trvalo nám skoro 2 třetiny než jme pochopili, že přechod do útoku musíme zjednodušit.K tomu jsme přidali pár pohotových střel a zápas byl náš.

5 minut odpočinek a šli jsme na dnešního nejtěžšího soupeře

GO-GO Horšovský Týn - FB Hurrican modří 8:9 (4:3,1:5,3:1)

I přesto, že to byl právě tento zápas, který nás odsunul na druhé místo, byl to nejhezčí duel dnešního dne.První třetina byla vyrovnaná, my jsme si udržovali stále jednogólový náskok.Ve druhé části jsme ale byli tím horším týmem. Za což můžeme poděkovat i blbé náladě, kterou na střídačce i na hřišti přiživovali ti hráči, kteří by naopak měli být tahouny týmu. Před třetí části jsme se dali trošku do kupy.Řekli jsme si, že rozdíl 3 gólů není zase až tak moc a předvedli jsme opravdu parádní výkon.Škoda že na 8:9 se nám podařilo snížit až 20 sekund před koncem a už nebylo moc času skóre srovnat.

Po dvouhodinové pauze nás čekal opět tým Hurricanů. Teď ale Hurrican Karlovy Vary stříbrní.

GO-GO Horšovský Týn - Hurrican Karlovy Vary stříbrní 11:4 (8:0,1:1,2:3)

Po takovém tříminutovém tápání jsme se v první třetině pořádně rozjeli a vcelku lehce jsme stříleli jeden gól za druhým. Dobrou náladu po první třetině mi ale trošku zkazil přístup hráčů ke zbytku zápasu, kdy už většina hráčů nechtěla udělat nic navíc a proto také tyto 2 třetiny dopadly tak jak dopadly.

Závěrem bych chtěl kluky pochválit za dnešní turnaj. Nehodnotím nikdy jednotlivé hráče a vyjímku neudělám ani dnes. Jen bych chtěl napsat, že je na některých hráčích znát velké zlepšení. Zároveň mi potěšilo, že na turnaji se můžeme spolehnou na oba brankáře.

sestava: golmani - Vlasák, Vokáč hráč i- Plachý, Mužík, Sobotník, Hunsdorfer, Sloup, Fekiač, Fischer, Malý, Weber, Konopík, Kubovec

Sepsal: Karel Hencl