Mladší žáci 14.4.2012


14.4. jsme odehráli další turnaj mladších žáků v Sokolově.

GO-GO Horšovský Týn–  TJ Baník Sokolov 16:1 (zápas ukončen během třetí třetiny)

To co jsme si řekli před zápasem jsme perfektně plnili a po zápase jsme byli s předvedenou hrou velmi spokojeni. Kluci byli velmi ativní. Rychle a přesně si nahrávali. Dařilo se i zpracovávat těžké skákavé přihrávky. Měli jsme dost sil i rychlosti na dorážky před brankou soupeře.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia Plzeň 3:5

Brzy jsem šli do vedení po chybě obránců Slavie v rozehrávce. Na 2:1 jsme zvyšovali z trestného střílení. Naši kluci ale nebyli dostatečně rychlí. Slavie byla u míčků většinou dříve. O plno míčků jsme  přicházeli i špatným a pomalým zpracováváním přihrávek. Nějak se nám nedařilo se dostat do tempa. Slavie velmi aktivně napadala našeho rozehrávky a do našeho obraného pásme se lehce dostával nahazováním míčků vzduchem (lobem). Nebojovali jsme o míče, neběhali jsme, k tomu jsem dostali 3 góly ze standartek (2 x volný úder z rohu, 1 x volný úder z velkého brankoviště). A kluci neustále snižovali své tempo hry. 4 minuty před koncem jsme si vzali time-out a podařilo se nám se trošku probudit. Závěrečný tlak ale nestačil na více jak jeden gol.
 
GO-GO – Hurrican Karlovy Vary 15:0(zápas ukončen v průběhu 3-tí třetiny)
 
I přesto, že po druhém zápase nijak zvlášť velká bouře v šatně nebyla (stříbrná medaile také není špatná a letos jsme získali jen jednu), kluci se o přestávce mezi zápasy tvářili jako by prohráli ve finále mistroství světa. V šatně jsme se tedy před zápasem pořádně vyhecovali a do haly jsme vstoupili tak, aby nás bylo pořádně slyšet. Snažili jsme si udržet od začátku dobrou náladu a najednou se dařilo držet míček a hrát v klidu.
 
Brankář: Baštura;  Obránci: Kmetík, Tomášek, Westerdijk; Útok: Királ, Hencl, Kreysa a Fischer, Kuneš, Ševčík

Přivezli jsme stříbrné medaile


Sepsal: Karel Hencl