Mladší žáci 16.11.2013

Před prvním zápasem jsme si mysleli, že Kerio bude dnes nejtěžším soupeřem. Takže bylo překvapením, že tento soupeř moc nevzdoroval a vcelku snadno jsme jej porazili. O to více jsme se zapotili se stále se lepšícím týmem ze Kdyně a měli jsme co dělat dohnat dvougólový náskok, který si kluci ze Kdyně vytvořili hned na začátku zápasu. Našim největším soupeřem v tomto zápase jsme byli hlavně my, protože po nevydařeném začátku jsme se nějak nedokázali namotivovat k tomu,aby jsme zápas na hřišti opravdu odmakali. Což byl velký rozdíl oproti našemu duelu z minulého kola.Dalším soupeřem nám byla Slavie. Toto byl nepěkný zápas plný faulů, který se neuvěřitelně protahoval, řešila se i červená karta a byl to takový zápas u kterého se už čekalo, aby už byl konec, protože to nebyla zábava ani pro hráče,ani pro diváky,ani pro trenéry.Docela by mne zajímala zpráva delegáta (pokud ještě tomuto zápasu byl přítomen). Nevyhráli jsme ho hlavně proto, že jsme udělali 2 hrubé chyby v obraně. Takže také remíza, což netvrdím, že je špatný výsledek,ale mohlo to být lepší. Před posledním zápasem jsme si spočetli skóre všech soupeřů a došli jsme k tomu, že vítězství je pro nás jisté druhé místo. Pokud si chceme udržet naději na zlato, musíme vyhrát o 9 gólů a více a pak čekat jestli Slavie náhodou neremizuje se Kdyní.Po první třetině jsme vedli 4:1 a to bylo prostě málo. Udělali jsme s Jardou trošku změnu v sestavě v 5- té minutě jsme vedli 6:1, to nám stále nestačilo, vzali jsme si time-out,udělali poslední změny a během posledních 4 minut nastříleli 5 branek. V posledním zápase tohoto dne Slavie- Kdyně, jsme s rodiči (klukům to bylo jedno, ti si hráli vedle hřiště fotbal) fandili vždy tomu týmu, který právě prohrával a pomohli  jsme svým fanděním k nerozhodnému výsledku a mohli jsme se radovat ze zlata

Zlaté medaile si odvezli tito hráči: golmani - Vlasák, Vokáč hráči: Karban, Táborský, Fekiač, Plachý, Svoboda, Sloup, Malý, Konopík, Sobotník.