Mladší žáci 16.3.2013

Dnes vyrazili mladší žáci na turnaj do Rokycan.

Na turnaj s námi nevyrazil Jony ani Robert. Takže naše 3 mladší žáky Vítka, Štěpána a Davida doplnili elévové. A nevedli jsme si zle. Odehráli jsme turnaj dle plánu, který jsme si ráno stanovili.

GO-GO Horšovský Týn - TJ Baník Sokolov 6:0 (2:0,1:0,3:0)

Během zápasu jsme soupeře k mnoha střelám na branku nepustili. Vytvořili jsme si dobrý tlak, ale produktivita našeho obléhání branky nebyla příliš velká. Snažili jsme se zapojit do hry všechny hráče a zároveň jsme skládali ideální pětky na další zápasy.

GO-GO Horšovský Týn - FBC Rokycany 7:2 (1:0,2:2,3:0)

První třetinu jsme měli plně pod kontrolou. Plno příležitostí navýšit dostatečně skóre jsme odmítli. Je třeba říct, že překonat gólmana Rokycan nebyla úplně snadná záležitost. Hned od začátku druhé třetiny to byla ze strany soupeře jiná hra a hodně jsme se zapotili, abychom srovnali rychle krok.Hned v první minutě se útok Rokycan prohnal tak rychle naší obranou, že bylo velké štěstí, že neskončil míček v naší brance.Po zbytek druhé třetiny to byl vyrovnaný zápas, ale udrželi jsme dvou gólový náskok.Ve třetí části se nám opět dařilo a i když soupeř párkrát zahrozil, navýšili jsme na konečných 7:2.

GO-GO Horšovský Týn - SK Kerio Plzeň Oranžoví 0:5 (0:1,0:3,0:1)

Na poslední zápas jsme nastoupili proti nejsilnějšímu soupeři. O čemž vypovídaly i výsledky z předchozích zápasů, kdy Kerio porazilo své oba soupeře o 15 gólů.Tomu jsme také uzpůsobili naší hru. Museli jsme i trošku přeskládat pětky.Byl trošku problém přistupovat včas k rychlým hráčům soupeře, ale nakonec jsme to docela zvládli.Kluci plnili to co jsme si řekli před zápasem a k mé radosti ukázali, že mají dostatek sil.Snažili se během zápasu neustále napadat rozehrávku soupeře i daleko na jeho půli a přitom se pokaždé stihli vrátit zpět.Podařilo se nám i vstřelit gól,ale bohužel nám nebyl uznán - rozhodčí po společné konzultaci usoudili, že byl vstřelen vysokou hokejkou.Zklamání z prohry po ukončení zápasu určitě nebylo. Zkusíme to Keriu vrátit příští neděli v Domažlicích  .

Sepsal: Karel Hencl