Mladší žáci 17.11.2011

17.11.2011 jsme pořádali další kolo mladších žáků v Domažlicích.

GO-GO – Staňkov 8:2 (4:0, 2:1, 2:1)

Soupeř, kterého jsme pozvali jako open družstvo pro tento turnaj. Sice pravidelně soutěž Staňkov nehraje, ale kluci se účastní mnoha turnajů a je to na jejich hře znát. Povedla se nám první třetina a pak už jsme mohli hrát v klidu. Naši kluci celý turnaj předváděli pěknou hru a ukázali, že všichni jsou vcelku dobře vybaveni florbalovými dovednostmi. Doufám, že se se Staňkovem brzy opět potkáme. Staňkov potrápil Hurricany (3:2) i Sokolov (4:6), a protože jsme vlastně sousedi, tak by to chtělo navázat nějakou spolupráci.

GO-GO – Sokolov 8:1 (4:0, 1:1, 3:0)

Zápas jsme opět začali velmi dobře. Kluci se snažili být stále v pohybu. Ve druhé třetině nám ale soupeř ukázal, že chce o medaile také bojovat a pořádně nás zmáčknul. Takže jsme si zkusili i naší obranou činnost. Ve třetí části jsme opět převzali kontrolu nad hrou my a v závěru jsme mohli různě točit sestavu, abychom si zkusili hru i v jinak složených pětkách.

GO-GO – Hurrican Karlovy Vary 9:3 (3:1, 3:0, 3:2)

Hurricani hrajou jinak než ostatní soupeři. Jejich přechod z obrany do útoku a rovnou ke střele na branku je mnohem přímočarejší. Od druhé části hráli s jedním útočníkem, který stále postával před naším brankářem. Ukázali jsme našemu brankáři, že mu plně důvěřujeme :) a nijak jsme nezměnili taktiku. To znamená, že jsme k němu nestáhli žádného našeho hráče a tento útočník postával na naší půlce často úplně osamocen. Na začátku třetí části soupeř během první třetiny rychle stáhl náš náskok dvěma góly na 3:6, ale kluky tu naštestí nerozhodilo a stačili ještě do konce navýšit na 9:3.

Pro naše mladší žáky to v letošním roce znamená druhou zlatou medaily ze tří turnají. K tomu ještě kluci přidali jednu stříbrnou medaili a tak si prozatím přivezli z každého turnaje medaili.

Setava: gólman: Baštura; obránci: Kmetík ©, Tomášek, Hunsdorfer, Malý; útok: Fischer, Kuneš, Ševčík, Kastelič, Királ, Hencl, Vychopeň, Kozák

Sepsal: Karel Hencl