Mladší žáci 17.11.2012

Z turnaje v Rokycanech jsme přivezli  ZLATO

Z nominovaných hráčů se nám 4 kluci omluvili hlavně z důvodu nemoci. Takže nakonec nás vyrazilo do Rokycan celkem 9 + 2 golmani.Čekal nás těžký turnaj.Dva soupeři, kteří nám v minulých turnajích ukázali, že dnešní souboj nebude určitě nic jednoduchého a tým Rokycan se kterým jsme se letos ještě neutkali.

GO-GO Horšovský Týn – Slavia Plzeň 5:4 (2:2,2:1,1:1)

Hned v 30 sekundě jsme inkasovali. Ve třetí minutě jsme prohrávali už 0:2 a Slavia měla velkou převahu na hřišti. Zlom nastal kolem 5-té minuty první třetiny kdy nám soupeř nabídl hru v početní výhodě. Sice jsme v této přesilovce neskorovali, ale dostali jsme se do hry a od této chvíle už to byl vyrovnaný souboj. Do konce třetiny se nám podařilo srovnat na 2:2. Bohužel v druhé části jsme opět dastali gol v prvních 30-ti sekundách.Kluci ale makali a otočili na vedení o jeden gol.Přetahování o jednu branku pokračovalo i ve třetí třetině, kdy nejdříve Slavie srovnala,ale poslední gol zápasu jsme dali my.Kluci si zasloužili pochvalu.Ti menší makali, bojovali o všechny míčky a úkolem těch starších bylo podržet míček, když bylo třeba a sklidnit hru.Dohromady nám to pěkně fungovalo a proto jsme nakonec i vyhráli.

GO-GO Horšovský Týn – Fbc Sokol Rokycany 10:0 (3:0,5:0,2:0)

K tomuto zápasu jsme nastupovali hned po zápase se Slavii. V prvních 6- ti minutách jsme sice ostřelovali branku ze všech pozic, ale gol se nedařilo dát.Naštěstí jsme v závěru zápasu dali 3 goly. V ostatních dvou třetinách jsme měli zápas plně pod kontrolou. Naši mladší žáci dostali instrukce,aby co nejvíce zapojili do hry elevy a myslím, že jsme byli všichni spokojeni , když jsme ve hře viděli jak kluci spolu spolupracují. Na našeho golmana Břetu Vokáče (v prvnínm chytal Jarda Vlasák) nešla za zápas žádná střela na což si v šatně trošku stěžoval a asi jedinný nebyl po zápase moc spokojen.

GO-GO Horšovský Týn – FBC Plzeň 9:4 (4:1,2:0,3:3)

Před zápasem jsme se domluvili, že každý golman odchytá půlku zápasu a to jsme také dodrželi.

V první části jsme měli velkou převahu. Podařilo se nám vstřelit 4 goly.Jedinou komplikací bylo přizvednutí hokejky soupeře, který šel sám na našeho brankáře. Po tomto zákroku následovalo trestné střílení, které Plzeň neproměnila ,ale skorovala v následující přesilovce.Druhá třetina byla podobná první. V poslední části ale naši kluci začali tahat míčky. Občas to vypadalo, že dostali instrukce, vzít míček na naší půlce, proběhnout hřiště a nejlépe s ním doběhnout až do branky. Z toho také vznikly 3 goly v naší brance.Naštěstí jsme i 3 branky vstřelili </p><p>

Hned po zápase jsme převzali zlaté medaile a vyrazili s velmi dobrou náladou z předvedených výkonů domů. Naše bilance v letošním ročníku 1 x stříbro a už 2x zlato. </p><p>