Mladší žáci 19.10.2013

V sobotu jsme pořádali mladší žáky v Domažlicích. Díky sehrané partě jsme měli, hřiště ,časomíru a vše potřebné, připravené včas. Dík si zaslouží pomocníci při přípravě hřiště, závěrečném úklidu a samozřejmě i časoměřiči.

Hned v 8:00 nás čekal tým APM Kdyně. Ve druhé nebo třetí minutě druhé půle jsme měli už pěkný náskok 5:0 a vypadalo to na pohodičku až do konce. Kdyně zápas ale nevypustila a nastřílela nám během pár minut 3 góly, kdy jsme si neuhlídali hráče na míčku a zjistili jsme, že neumíme zdvojovat.

V dalším zápase jsme porazili Rokycany 10:1.Rokycanští šli do zápasu až s velkým respektem, což pro nás znamenalo, že jsme si mohli v klidu přihrát a dostávali jsme dost času

na nápravu případných chybiček.

Slavia červení 7:1 pro nás. První gól vstřelil soupeř. To naše kluky ale jen vyhecovala k lepšímu výkonu.První poločas byl vyrovnaný, ale skóre 3:1 pro nás. V druhé časti už jsme měli mírnou převahu a podařilo se navýšit skóre.

Posledním soupeřem nám byl tým FBC Plzeň. Nejsilnější soupeř sobotního dne. Do zápasu jsme šli s jinak stanovenou taktikou hry. Jelikož jsme prohráli, tak nebyla stanovena příliš dobře, ale potěšující je, že kluci pochopili co od nich chceme a překvapivě pro trenéry to i dodržovali. I přesto, že naši fanoušci hnali kluky k jiné hře, na kterou byli z předchozích zápasů zvyklí. 3 minuty před koncem za stavu 1:3 jsme si vzali time-out, ale Plzni se dařilo držet míček a znervózňovat naše hráče , pak přišel gól do naší branky, neudržení nervů našich dvou hráčů a závěr zápasu jsme dohráli ve třech.

Když se kouknu do zápisu tak se Kdyní 6 gólů, 4 střelci,3 nahrávači, Rokycany 10 golů,8 střelců,6 nahrávačů,Slavia 7 gólů,7 střelců a 4 nahrávači , no a logicky Plzeň 1 gol takže jeden střelec a jeden nahrávač. Tím jsem chtěl jen ukázat na to, že to máme pěkně rozdělené do celého týmu.

Stříbro je doma  .

Sestava : gólmani – Vlasák, Vokáč hráči - Plášil, Karban, Sloup, Táborský, Fekiač, Zelenka, Páleník, Mužík, Plachý, Sobotník, Malý, Čejka, Konopík.