Mladší žáci 2.11.2013

Včera jsme na dalším kole vybojovali  bronz  . Slůvko "vybojovali" přesně popisuje to, proč jsme včera byli nakonec úspěšní. Na tento turnaj nás nakonec vyrazilo 8 + 2 gólmani. Omluveni ze sestavy předchozích zápasů byli Plášil,Malý, Sloup,Zelenka (4 obránci  ),Čejka a nakonec nedorazil ani Páleník (bez omluvy- to doufám, bylo jen opomenutí a příště mi (nebo Jardovi) dorazí včas aspoň SMS)

GO-GO - FBŠ Kerio Plzeň 1:4

GO-GO - Slavia VŠ Plzeň 4:1

GO-GO - FBC Plzeň 1:7

GO-GO - APM Kdyně 4:3

V prvním poločase s Keriem se nám nedařilo a prohráli jsme ho 0:3 do druhé púlky jsme trošku přeházeli sestavu a naše hra byla mnohem lepší. Po zápase jsme si ale museli v šatně říct, že se těžko hraje, když už do zápasu jdu s tím, že má šance na úspěch je minimální. Na klucích bylo od začátku tohoto zápasu vidět, že si moc nevěří a to byla škoda, protože každý z nich něco umí, ale musí se snažit to na hřišti prodat. Do zápasu se Slavií jsme vstoupili úplně jinak, kluci bojovali, hodili za hlavu starost, jestli si odvezou medaili a florbalem se více bavili. Na předvedené hře to bylo znát  Ve třetím zápase nás čekalo plzeňské FBC ( v současné chvíli nejlepší tým této soutěže, se kterým určitě do konce této sezony sehrajeme vyrovnanější zápas o zlato,ale ještě to bude chtít pár tréninků  ).Plzeň nás v první části mlela a k tomu jí pomohl i náš zbytečně ustrašený přístup. Tuto část jsme prohráli 0:6. Ve druhé části už to bylo z naší strany lepší, nenechávali jsme soupeři tolik prostoru.Na otočení skóre to nestačilo, ale v těchto deseti minutách jsme hráli 1:1. Poslední náš zápas měl rozhodnout, zda budeme bronzoví my nebo Kdyně. Docela rychle jsme nastříleli 3 góly a vypadalo to, že dohrajeme v poklidu. Po přestávce udeřila Kdyně svým nejsilnějším hráčem, kterého jsme 3-krát nedokázali včas zdvojit a 2x nám vstřelil branku  . Takže Kdyně někdy ve 5-té minutě srovnala na 3:3.Kluci ale zamakali,dali rozhodující gól a mohli se zaslouženě radovat z bronzu.

sestava: golmani - Vlasák, Vokáč hráči - Karban, Svoboda, Táborský, Fekiač, Sobotník, Plachý(C), Mužík, Konopík