Mladší žáci 22.10.2011

V sobotu 22.10.2011 pořádal klub FBC Plzeň další kolo mladších žáků na Lokomotivě v Plzni.

GO-GO – DDM Stod 6:1 (3:0,0:1,3:0)

DDM Stod se tohoto turnaje zůčastnil jako open družstvo pro tento turnaj. Trošku jsme čekali, že budeme hrát proti FBC Plzeň B. Byl to pro nás nový soupeř a nevěděli jsme co nás čeká. Za Stod nastoupily i 4 dívky, které známe z BLMFD a ty se nakonec ukázaly společně s brankářem jako největší zbraň Stoda. Stejně jako v dalším zápase jsme se trápili s naší né příliš úspěšnou střelbou.

GO-GO – FBC Plzeň 1:4 (0:1,0:1,1:2)

Ač to dle výsledku nevypadá, zápas to byl vyrovnaný. Vytvořili jsme si hodně brankových příležitostí, ale co jsme nespálili svou nepřesnou koncovkou, zlikvidoval brankář Plzně. To Plzeň byla ve střelbě úspěšnější a přesnější. Škoda, že jsme neproměnili aspoň jednu z mnoha šancí, mohl být závěr zápasu ještě zajímavý. Dvě minuty před koncem jsme si vzali time-out. Za stavu 1:3 jsme chtěli ještě zkusit pořádně zatlačit. Šikovní útočníci Plzně ale tahali míček v rohu u mantinelu a našim obráncům začaly trošku téct nervy, protože se nemohli dostat k míčku čistým způsobem, až Pepča nevydržel a narazil soupeře na mantinel a šli jsme do oslabení. Naštěstí za chvilku faulovali i plzeňští, takže jsme zkusili vytáhnout gólmana z branky a zatlačit ještě v přesilovce 5 na 4. Čtvrtý gól padl z odpalu míčku bránících hráčů Plzně. Jak jsem zjistil od trenéra Plzně potkáme se v tomto ročníku už jen jednou. Což je škoda, protože pro náš další rozvoj je dobré hrát s takto silým soupeřem co nejčastěji.

GO-GO – Kdyně 16:1 (10:1,6:0,-:-)

Zápas byl ukončen ve druhé třetině v čase 3:53. Kluci si věřili a dělalo mi trošku starost, aby soupeře nepodcenili. Začali pořádně hrát, až když jsme dostali gól na 1:2. Pak jsme získali převahu na hřišti a s přibývajícími góly ztráceli kluci Kdyně motivaci se zápasem ještě něco udělat.

Sestava: Gólman - Baštura, hráč i- Kmetík (C), Királ, Kozák, Hencl, Vychopeň, Fischer, Kuneš, Tomášek, Westerdijk, Ševčík, Malý (pořadí dle čísel na dresech)

Sepsal: Karel Hencl